Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos védekezés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos védekezés, sztek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
na én arról szeretnélek kérdezni titeket hogy mi a véleményetek? ki védekezik igy? mióta? mien gyakran? ki az aki már igy lett terhes? stb szal ugy minden érdekelne. tudom ez nem védekezés az ezen kivüli dolgok érdekelnek. (én nem igy csinálom, ezért érdekel)
2010. okt. 28. 13:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
és sztek az hogy ti igy védekeztek az minek köszönhető? a mázlinak? az ügyes pasinak? mert egyszer azt olvastam hogy minél több ideig védekeztek igy annál nagyobb esélye lesz a terhesbe esésnek, mert vmi matematikai számítás alapján számolt egy sort az illető itt gyakorin, sztem a nagy számok törvénye alapján, de nem nagyon értettem, akkor se :D remélem érthető vagyok :D ha nem akkor bocsi :D
2010. okt. 29. 16:42
 12/22 anonim ***** válasza:

Minden védekezésre igaz, hogy ha sok ideig csinálod, akkor nagyobb az esély. Hisz egyik fogamzásgátló sem ad 100%-os védelmet, tehát az idő haladtával valószínűbb hogy egyszer beüt a baj.

Hogy minek köszönhető? Azzal hogy talán ez a védekezési mód mégsem olyan rossz. A pasin is sok múlik, hisz nem mindegy hogy egy pici belemegy-e a nőbe vagy időben kihúzza-e. És szerintem sok embernek így csúszik be a gyerek, hogy huppszika becsusszant pár csepp, de a nőnek erről kussol a pasi, aztán osztják az észt hogy ők megszakítással védekeztek mégis teherbe esett. Nem vagyok rasszista, de én mikor nőgyógyászhoz megyek és látom/hallom hogy kik mennek abortuszra kb mind cigány. Ők meg aztán még megszakítani se hajlandók, mert úgyis lesz másik, nem számít sokat egy magzat élete, kikapartatják oszt'jóvan, a nő egészségéről már nem is beszélve. Szerencsétlen magyar meg örül ha teherbe tud esni, mert annyi embernek okoz ez gondot hogy hihetetlen.

2010. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, nagyon nagyon köszönöm az értelmes elgondolkodtattál is igazad van :)

csak azért kérdeztem mert annyi olyan kérdés és válasz olvasható hogy ez mekkora hülye védekezés...nos az eddig irt válaszokból, 1 az az egyetlen egy ember írta hogy a Ismerőse igy lett terhes. nem azt mondom hogy igy kell védekezni, de ha pasi felnőtt érett normális ember, akkor nem lehet baj... meg persze nem minden igy védekező pár adott választ de akkor is lehet jelent vmit... de mindegy ez csak egy vélemény, és köszönöm az eddigi válaszokat, várom a további véleményeket :D

2010. okt. 29. 18:14
 14/22 anonim ***** válasza:

Örülök hogy sikerült elgondolkodtató választ adnom :)

Én sem azt mondom hogy így kell védekezni, főleg nagyon fiataloknak nem, ahol a pasi nem is ismeri eléggé a testét. Én azért védekezek így, mert ha megtörténne a baj, amit kétlek, akkor sem vetetném el.

2010. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hát azért utolsó válaszadóval nem értenék teljesen egyet. én csak magyarokat ismerek akik elmentek abortuszra,köztünk a saját édesanyámat... sőt ismerek olyat aki már a 3.on van túl.. balesetek mindig vannak,ne ítélkezz olyanról amiről semmit nem tudsz,nem tudhatod ki h védekezik:)
2010. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én így lettem terhes 4 hónap után, addig működött. Addig nekem is nagy volt az arcom, hogy fújj gumi, milyen gáz az.

Nem ajánlom senkinek, aki ezt alkalmazza, annak sok szerencsét kívánok neki, hogy ne legyen terhes. téríteni, erőszakosan lebeszélni senkit se akarok.

2010. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: hozzáteszem, hogy huszonéves pár vagyunk, több éves szexuális tapasztalatokkal a hátunk mögött, MINDIG időben ki lett húzva és mégis. Nem véletlen, hogy a legcsekélyebb hatékonyságú "védekezési" módszerek közt van feltüntetve. Ezen se ártana elgondolkodni.
2010. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Esemény helyetti tabletta!

(Ki volt a néger a macbethba'?)

2010. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb barátnőm is így lett terhes 16 évesen.ennyi a véleméynem erről-.-
2010. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez nem védekezés! -.- (nem neked mondom, csak a fiatalabbaknak, akik így csinálják) Ha nem szeretitek a gumit ott van a fogamzásgátló vagy még pár módszer!Ez felelőtlenség, főleg ha nem akarsz gyereket!Akinek belefér, az csinálja, de akinek nem, az ne siránkozzon utána :S

Elég jó lehet a szex vége, jaj, gyorsan ki kell húzni...

2010. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!