Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mit csináljak, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, ti mit tennétek a helyemben vagy mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Áprilisban leszek 14 éves, a barátommal pedig már együtt vagyok egy éve és nagyon szeretjük egymást, le is feküdnék már vele, bár ő azt mondja tud még várni... És én attól az egytől félek, hogy mi van ha véletlenül kiszakad az óvszer, akkor, hogy menjek 13 évesen nőgyógyászhoz, hogy írjon fel valami esemény utánit tablettát, kivág onnan. :-S Nem tudom mit csináljak, de én nem bírom még ki fél évig. :-S

Légy szíves csak olyanok írjanak akik tényleg próbálnának segíteni, az olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy túl korai és, hogy ne csináljam, milyen hülye vagyok, hogy már ilyeneken gondolkozok, még Barbie-znom kéne... Köszönöm. :-)


2009. szept. 30. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
azt azért nem mondom h barbizni kellene, de a szex még valóban korai. hany eves a pasid? amugy ha jol tudom 13 évesen, barmilyen tablettaert csak szülövel mehetsz el. annyi a jo a dologban h legalabb gondolsz a védekezésre. azt ugye tudod h a megszakitásos védekezés nem védekezés? ha esetleg a baratod erre akarna ravenni.
2009. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom,hogy majd akkor kezdj el nemi életet élni,amikor majd felelőséget tudsz és mersz vállalsz a tetteidért.
2009. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
no szex.. inkább ujjazd még magad :) vagy a pasid ujjazzon meg téged..
2009. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jól nyomod 14 évesen... finoman kifelyezni nem tudom magam...de azért eléggé gáz...az lehet hogy szereted de nem tudsz vári evvel kb 16 éves vagy 17 éves korodig...a te hülyeséged....te old meg a problémádat....egyébként meg az utolso mondatodra meg annyit hogy igen is hülye vagy és azt hiszed nagy lány vagy közben egy kis pucok ...thőőő szánalmas...
2009. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
persze, nagyon "érett" vagy, azt hiszed tied a vilag.. hat, ez sajnos nem igy van. esetleg valaszolhatnal is. lehet h most ez hegyi beszédnek tűnik, de inkabb varj vele még pár évet, mert akkor már érettebb leszel.
2009. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

már nem azért,kedves utolsó előtti válaszoló..lehet, hogy még csak 14 éves,de még is értelmesebben fogalmaz, és helyesebben ír mint te........

szerintem is várnod kéne még, mert tényleg nagyon fiatal vagy,de legalább te tisztában vagy a következményekkel és azzal, hogy hogy kell védekezni, nem úgy mint sok, akár nálad idősebb tizenéves:S lehet máshogy is örömet szerezni egymásnak, pettingeljetek, a szex-szel pedig még várjatok kicsit:)

2009. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval a kedves válaszoló tanuljon meg írni és aztán szidjon másokat h milyen hülyék:)


Próbáld meg megbeszélni anyukáddal, ha vele nem megy akkor egy barátnőd anyukájával, a keresztmamáddal, akárkivel, a lényeg, hogy tudjon róla egy felnőtt akire számíthatsz abban az esetben, ha akármi baj történne.:)

Tudom, hogy mit érzel ezért is nem mondom, hogy ne foglalkozz még ezzel... de csak akkor vágj bele ha mindenre felkészültél:)

2009. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te dontod el, hogy mit csinalsz, csak tudjon róla valami felnőtt ha gond lenne és lehet, hogy meg egyszer megbánod ,hogy siettél.
2009. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A barátom 15 éves.

Igen tényleg várok vele még, meg majd megbeszélem egy felnőttel.

Köszönöm az eddigi a válaszokat! :-)

2009. szept. 30. 18:12
 10/18 anonim ***** válasza:
14 évesen leakartam feküdni az akkori barátommal, áldom istent h nem tettem, most bánnám. 16 éves vagyok és nemrég feküdtem le a barátommal aki mellesleg 29 éves. nagyon szeretem és ő is, és nagyon jó volt vele az első.:) örülök h vártam eddig.
2009. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!