Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elítélendő, ha egy lánynak 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy lánynak 16 évesen abortusza van?

Figyelt kérdés

A lány bukott párszor, most 8-os. A pasijával megszakítással csinálták, mert hogy az jó.

Rajtam kívül senki sem ítéli el, mert hogy mi közük van hozzá.. Nyilván nincs hozzá sok közöm, de hogy ekkora idióta legyen valaki...

Ráadásul 1-2 héttel az abortusz után már szexeltek, análszex is volt, meg úgy beszélt erről, mintha nem lenne szégyellnivaló! A tanárainak úgy, hogy "xy tanárnő, ma vérzek, nem megyek be"...


2013. máj. 9. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
#8: Szerintem tudod a választ...
2013. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ha tudnám nem kérdeztem volna. :-D

amúgy nem mintha fontos információ lenne, így is-úgy is elítélendő, hogy valaki ekkora idióta.

2013. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból kérdezem az idiótáktól hogy miért pontoztak le amikor a TÉNYEKET közöltem?Legalább cáfoljatok már meg vagy csak ennyire tellik?Az eléggé szomorú ugyanis erre még a retardált majmok is képesek
2013. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

A pasiját, aki felcsinálta MIÉRT NEM ítéljük el???

Ő mitől különb???

Egy 16 évessel megszakításos módszerrel szexelni aztán nagyon felelősségteljes és dicséretes dolog....

2013. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

Én azért elővenném a szüleit is. Ezt a lányt egyáltalán nem nevelték, nem mutattak erkölcsi mintát.

Többször megbukik

16 éves kamaszlány létére már van abortusza - még szexelni is fiatalka, nemhogy ehhez.

Úgy viselkedik, mintha felnőtt lenne.

Persze ha van esze lefeküdni, tanuláshoz miért nincs? Szóval a szülői mintát elítélem, a lányt sajnálom de közben az ő felelőssége is ott van. És persze a pasi is hibás, amiért nem védekezik.


Felelőtlenség, túl korai és meggondolatlan nemi élet.

Én azt mondom, hogy az éljen nemi életet, aki a gyermeket is elfogadná, ha megfoganna....

2013. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
49%
Az utolsóval annyiban nem értek egyet, hogy nem lehet a szülőket teljes mértékben elítélni. A példa én és húgom vagyunk. Ugyan azt a nevelést kaptuk, ugyan azoktól a szülőktől. Én 21 vagyok, 4 éves kapcsolatban élek, dolgozok. Ő 15 éves, nevelőintézetben van, mert drogozott,piált, és ennyi idős korára már 2 abortuszon van túl. Szerintem csak a lányka és a fiú ítélhető el. Mindenkinek meg van a választási lehetősége, hogyan is él. Majd megbánja pár év múlva...
2013. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem Kérdező, nem dolgunk, hogy mások élete felett ítélkezzünk.
2013. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!