Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. Volt valakinek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Volt valakinek már abortusza?

Figyelt kérdés

Ha igen az, hogy megy és mennyibe kerül? :S

23/l


2012. febr. 7. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem elég sok embernek volt már... Nekem szerencsére még nem.
2012. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 35 ezer és utána le sem szarnak ,kiraknak a folyosora és szevasz. Sajnos ez van
2012. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok mindennel... Voltam már szakorvosnál aki le akart beszélni de biztos, hogy nem tudom ezt elvállalni szóval igen :S
2012. febr. 7. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
elmész, elmondod a nőgyógyásznak hogy mit szeretnél, ő megvizsgál és előegyez téged. utána kapsz 3 hét gondolkodási időt ami alatt 3x kell elbeszélgetned egy védőnővel vagy vkivel hogy biztos legyél a döntésedben. ők megállapítják hogy alkalmas vagy e döntéshozásra és ha még 3 hét után is úgy gondolod hogy el akarod vetetni akkor elvégzik rajtad. 30ezer körül van. rövid beavatkozás kb fél órás, utána rövid ideig megfigyelnek majd hazaengednek.
2012. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bozontosborz ***** válasza:
68%

nem azért jött hogy lebeszéljétek, hanem hogy elmondja valaki milyen.


kérdező: csináld, hajrá. biztos hogy nem volt könnyű döntés, és a gyerekkel is kbasznál ha úgy vállalod hogy nem tudod biztosítani a megfelelő körülményeket.

2012. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

El kell menni egy árvaházba, nevelőotthonba és utána el lehet gondolkodni azon, hogy az a jobb, ha a "besikerült" gyermeket különböző okokból elveteti vagy beadja oda.

El kell tölteni ott egy napot. "Örök élmény."

23/N

2012. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, de:


Először is az orvoshoz mész, aki ad papírt arról, hogy terhes vagy, és lejegyzi, hogy milyen idős a terhesség.

Utána elmész a családvédelmi szolgálathoz. Ott kapsz egy kis felvilágosítást, illetve 3 nap gondolkodási időt, valamint egy csekket. Ha 3 nap után is el akarod végeztetni a műtétet, akkor visszamész, befizeted a csekket, adnak egy papírt, amivel mehetsz az orvoshoz.


De egyébként az orvosnak tudnia kell felvilágosítást adni erről.


Az orvosnál előjegyeznek műtétre. Ha nem szültél még hüvelyi úton, akkor a műtét előtti nap bemész a kórházba, és estére felhelyeznek egy tágítót a méhszájadba.

Következő nap rövidaltatásban vagy érzéstelenítésben vákuummal vagy kaparással elvégzik a műtétet.

Ott maradsz pár órát megfigyelésen, és ha minden rendben, mehetsz a dolgodra.


Egyébként 30 ezer forint a műtét (állami kórházban). Magándokinál, magánklinikán változó lehet, utána kell nézni.


De ugyan áruld már el nekem légy szíves, hogy milyen védekezés mellett sikerült teherbe esned?

2012. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

[link]


Azért én itt egy kicsit olvasgatnék!

2012. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem a te dolgod ítélkezni/lebeszélni/észhez téríteni stb. 23 évesen elég idős az ember, hogy eldöntse, mi a legjobb neki. Az meg, hogy 'megölsz egy gyereket' számomra elég nevetségesen hangzik. Ami benne van, még nem gyerek, még csak nem is csecsemő...
2012. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 22 éves koromban. Fizikailag nem vészes, elaltatnak,a műtét körülbelül 20 perces, a fájdalmak utána elhanyagolhatóak, egy menzesz rosszabb.

Én nem foglak lebeszélni róla semmiképpen, de szeretném elmondani, hogy én iszonyatosan összeomlottam utána. Ez egyáltalán nem biztos, hogy így lesz, csak szeretném, ha tudnád, hogy van lelki vonatkozása is. Közvetlenül utána nem volt olyan vészes de fél év eltelt és hirtelen rám tört egyre rosszabb lett. Ha ilyen történne merj segítséget kérni. Foglalkoznak ezzel szakemberek. De remélem nálad ez nem így lesz.

Biztos átgondoltad már a döntést, sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél... Azért remélem van olyan, akivel tudsz erről beszélni.

2012. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!