Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valakinek holnap vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valakinek holnap vagy a héten abortusza?

Figyelt kérdés

Milyen okból?Túl korán jött,vagy nem egészséges?

Milyen a lelki állapototok így előtte? :(


2010. aug. 1. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
még nem tudom, lehet
2010. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hét kérdése...
2010. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

nekem szerdán lesz, de beteg lenne, és az orvosom javasolta hogy vetessük el :((((

nagyon rosszul érzem magam emiatt, de tudom hogy jó döntést hozok, mert így legalább nem szenved ha egyáltalán élne 1 évnél többet. :((((

31/L

2010. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hathyla ***** válasza:
0%

szia nekem hamarosan lesz, mar a 3.-ik eset hogy bohocot talatak a fiokban nalam. de nem baj en akkor se fogok vedekezni mert legalabb jar a csaladi potlek meg az ilyenek!!

Kalanyos Renata

2010. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked miért kell elvetetned?
2010. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
még ma
2010. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok,nekem nem lesz,csak az egyik ismerősömnek volt nemrég,és csak kíváncsi voltam most lesz-e innen valakinek.
2010. aug. 1. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapja volt, szóval még friss az emlék.

nem tarthattuk meg, felkészületlenül jött volna, nem lett volna miből eltartani, nem kaptam volna gyedet.. stb és ami a lényeg: nem akartuk szívből, se én se az apja. nem tudtunk volna neki örülni. pedig volt róla, szó, hogy megtartjuk.

lelkiállapot? mint már írtam, egyikünk sem akarta a gyereket, de hetekig sírtam és rengeteg álmatlan éjszakám volt a műtét előtt.

még egyszer nem lennék képes rá. már tablettázom, de ha még egyszer becsúszik, megtartom.

2010. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlacktigerXXX ***** válasza:

Nekem lesz. 26/F


Nőgyógyász vok. :D:D

2010. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hathyla ***** válasza:
0%

most Komolyan hogy lehet ilyen kerdest feltenni???

idi ota barmok!!

2010. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!