Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 1. es Női Klinikán volt e már...

1. es Női Klinikán volt e már valakinek abortusza? Orvost tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés
Ugy vettem észre ,hogy itt nagyon sokan szeretnek ítélkezni,kioktatasra nem vagyok kíváncsi mar tegnap is írtam,meg volt a családi kupaktanacs de nem tudunk mit tenni...
2012. jan. 19. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:

A húgomnak volt,de neki elhalt a magzat és azért kellett.

Vele nagyon rendesek voltak,azt már nem tudom hogy hívták a dokit,de sajnos nagyon bunkón bánnak ott azokkal akik szándékosan akarják elvetetni a babát.Én a helyedbe felkeresnék először egy magán dokit és ő megcsinálja minden előítélet nélkül.Az sztk-ba rosszul bánnak az emberrel.

2012. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fogadott magán dokim van,szültem már nála ,de ő nem csinál.holnap ajánl valakit szintén de nem csak orvosi szemszögböl szeretnék tájékozódni ha nem személyes tapasztalatokra is
2012. jan. 19. 10:41
 3/8 cs.dóraa válasza:
én 2hónapja voltam ott terhesség megszakításon,rendesek a dokik de sajnos nem tudok dokit ajánlani,nekem idegen csinálta.
2012. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha nem késő Dr Belics

12 éves a lényom nála született.

JÓ DOKI !

2012. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A családi kupaktanács úgy döntött a gyermek nem élhet tovább!!!Kár pedig van más megoldás!
2012. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszadó látszik,hogy te még nem kerültél ilyen helyzetbe. (nem is kivánom senkinek) Én nem vagyok az abortusz mellett,de ellene sem...néha adódhat helyzet,amikor ezt az utat célszerűbb választani. Gondolom az örökbe adásra gondoltál,amikor azt irtad,hogy van más megoldás.Hát nem tudom... én képtelen lennék örökbe adni a gyerekemet,ha már 9 hónapig hordtam a szivem alatt...nem tudnék a tudattal együtt élni!!! Valahol úgy gondolom,hogy sok embernek csak a szája nagy,amikor hangoztatja ,hogy ő inkább örökbe adná a gyerekét ha már nem tudja vállalni,mintsem hogy elvetesse.Nekem is volt olyan a ismerősöm aki totál az abortusz ellen volt és végül ő is abba a szituációba került(el kellett vetetnie a babáját),mert csak belátta ,hogy olyan élethelyzetben fogant meg a baba,amikor képtelenség bevállalni.
2012. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Utolsó!


Pont azért írtam, hogy van megoldás mert már én is kerültem abortusz közeli élménybe,ezért SOHA nem ítélkezem ebben az ügyben senki felett.

Én is majdnam elvetettem a gyerekemet és tudod pont ezért tudom milyen nagy hiba az abortusz,mert látom azt a gyerekemet akit majdnem eldobtam magamtól.Ahányszor csak arra a nehéz időszakra gondolok puszit nyomok a kis fejére és boldog vagyok hogy Ő van nekünk.

Az abortusz egy olyan döntés amit nem lehet megváltoztatni,mert ha megtartod életre szóló ha pedig nem tartod meg az is életre szóló.

Azt pedig tényleg nem értem,ezt sokan is mondják hogy nem tudnák örökbe adni-de elvetetni igen!Érzed itt ezt az össze nem illőséget.

Örökbe adni nem vagyok képes de elvetetni igen?Ki érti ezt!!??

Vannak alapítványok akik bajba jutott terhes nőkön segítenek és nem kötelező örökbe adni szülés után!!!

2012. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszadó,van igazság abban amit irtál (nem is kevés),de én mindezek ellenére nem itélem el,aki az abortusz mellett dönt (függetlenül attól,hogy én is átestem már egyen).Van amikor igenis megoldás a terhesség megszakitás .Én és a párom bármennyire is imádjuk a gyerekünket és a gyerekeket,nem láttunk más megoldást,mert egyszerűen nem fér bele a jelenlegi helyzetünkbe az újabb gyerek!Bármilyen hihetetlen,igenis van igy,és nem fogunk kényszerből gyereket vállalni,az pedig ,hogy örökbe adjuk a gyerekünket KIZÁRT.Vannak terveink a jövőre nézve (egyenlőre pl még albérletben élünk,itt nincs jövőnk...),hamarosan külföldre költözünk a férjem után,ott jobb életet tudunk biztositani a meglévő egy szem gyerekünknek.Két gyerekkel már minden nehezebb lenne.Nyilván,ha mindez mondjuk 5 évvel később és nem ilyen kormány mellett történne,mi is be mertük volna vállalni a 2. babát,igy azon vagyunk vagyunk,hogy a meglévő egynek meglegyen mindene.
2012. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!