Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van róla majdnem mindenk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szelesoldier kérdése:

Miért van róla majdnem mindenki meggyőződve hogy az előváladék fogamzóképes? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mindenki azt szajkózza hogy az előváladék kapásból megtermékenyít még akkor is ha például csak a lány szeméremdombjára vagy a környékére kerül egy kicsi. Vagy ha kiszakad a gumi. Akkor jönnek a feldühödött idióta válaszok hogy terhes vagy és hasonlók. Az előváladékban NINCS spermium. Anatómiailag és a belső férfi nemi szerv működését ha megnézzük akkor tisztán látszik hogy amíg a férfi nem élvez el addig csak az ondóhólyag által termelt víztiszta folyadék ürül mely síkosítóként szolgál és semlegesíti a húgycsőben maradt vizelet savas kémhatását. A herék a rendszer alsó részén találhatóak és csak a finálékor küldik a szeretetcsomagot. Ezután már van sperma a húgycsőben amit a későbbi közösülés során az ondó folyadék kimoshat, na az már valóban veszélyes. Ja és hogy ezt mind alátámasszam otthon közelebbről is szemügyre vettem az előváladékom és hát ahogy mondtam is nem volt benne csak pár buborék. Aktus után meg ott ficánkoltak benne a kis porontyok. Szóval a mikroszkóp működött, a szemem nem csalt. Ezek után érdekelne miért hiszi mindenki hogy azonnal teherbe esik tőle?

2013. máj. 4. 03:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Draga utolso, nagy batorsagra vall ezt igy kijelenteni!:)

Attol, hogy neked nem jott ossze, masnak lehet, hogy 1 aktus utan osszejon a nemkivant terhesseg.

2013. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Ian Catman ***** válasza:
57%
Miért?... hacsak nem azért, mert szakorvosok és biológusok egyetértenek vele...
2013. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
32%
Erősítem a kiíró táborát..Nem lesz erről véleményem mert az orvosok és kutatók között is folyik erről még vita, de tény, hogy 2 év alatt még nem lett gyerekem megszakításból.
2013. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 mindentudo22 válasza:
Es mivan akor hogy ha en egesz eletemben nem tapasztaltam elövaladekot? 22 eves vagyok de soha nem tapasztaltam. Pedig parszor voltam mar fel izgulval jol amikor kivertem vagy sex közbe. Van mitöl felnem? Megszakitassal vedekeztem en is!.:/ es most kicsit paralok! De tuti hogy sperma nem jutott oda! Mind szajba ment mer meg forditottam👌😂👌
2016. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Wikipedia:"Az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség."
2016. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!