Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van róla majdnem mindenk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szelesoldier kérdése:

Miért van róla majdnem mindenki meggyőződve hogy az előváladék fogamzóképes? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mindenki azt szajkózza hogy az előváladék kapásból megtermékenyít még akkor is ha például csak a lány szeméremdombjára vagy a környékére kerül egy kicsi. Vagy ha kiszakad a gumi. Akkor jönnek a feldühödött idióta válaszok hogy terhes vagy és hasonlók. Az előváladékban NINCS spermium. Anatómiailag és a belső férfi nemi szerv működését ha megnézzük akkor tisztán látszik hogy amíg a férfi nem élvez el addig csak az ondóhólyag által termelt víztiszta folyadék ürül mely síkosítóként szolgál és semlegesíti a húgycsőben maradt vizelet savas kémhatását. A herék a rendszer alsó részén találhatóak és csak a finálékor küldik a szeretetcsomagot. Ezután már van sperma a húgycsőben amit a későbbi közösülés során az ondó folyadék kimoshat, na az már valóban veszélyes. Ja és hogy ezt mind alátámasszam otthon közelebbről is szemügyre vettem az előváladékom és hát ahogy mondtam is nem volt benne csak pár buborék. Aktus után meg ott ficánkoltak benne a kis porontyok. Szóval a mikroszkóp működött, a szemem nem csalt. Ezek után érdekelne miért hiszi mindenki hogy azonnal teherbe esik tőle?

2013. máj. 4. 03:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Tudod hány nem-kívánt gyerek szülei tudnának mesélni a felfedezésedről?
2013. máj. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
Mert azt hiszik, ami a p*cséből jön ki az embernek, az vagy pisi, vagy sperma. Tudatlanság, ez van... Bár szerintem a p*csák nem is tudják hogy épül föl egy nemiszerv, de szerintem nem is érdeklik őket ez a téma... Szóval vagy kioktatod őket, vagy vigyázol, ilyen ha butusokkal hálsz
2013. máj. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A nem kívánt gyermekek szülei nem vigyáztak eléggé, csak nem vallják be maguknak, általában a férfi. A nő kérdezi: "Mi a baj?" Erre a büszke férfi mondja: "Semmi, kivettem időben!" VAGY NEM!!!!! Részegen vagy extázisban az ember nem tud úgy figyelni és ott a baj. Az tuti nem csak előváladéktól fogant meg a gyermek.
2013. máj. 4. 03:09
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

Na végre egy értelmes kérdés amiből tanulni is lehet!


Egyébként igazad van


[link]

2013. máj. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező. Szerintem ha eleve gumit használ az ember (ami a terhesség elkerülésére alkalmas), akkor nem kell használni az előváladékot se, de ha csak natúr, akkor eleve a közösülés miatti extázis miatt nem tud eleve "időben kivenni" szerintem senki, csak ha jól figyel. Másrészt úgy olvastam, hogy miután a sperma a nőbe került, talán 1 óra? nem emlékszem, de valamennyi időnek el kell telnie, a kérdésedre meg így utólag át gondolva két válasz van. Hülyeséget beszélsz, vagy igazad van, de az emberek véleménye nem fog változni, én meg nem is tudtam hogy ilyeneket gondolnak az emberek :D Szóval jah.
2013. máj. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is használok gumit de csak a finálé előtt. De addig szeretem érezni a páromat. Nincs is annál jobb. A végén felrántom, nem tart semeddig és folytathatjuk de addigra tudom hogy az asszony már kielégült és nem kell visszafogni magam. Mindig szó hogy mikor húzzak gumit. Én addig szeretgetem amíg eljut olyan szintű kielégültségig hogy már inkább arra vár hogy nekem is jó legyen. Mert ugye jobb adni mint kapni :D
2013. máj. 4. 03:20
 7/25 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel én a kérdést hogy ne pontozzanak le és így több ember is látja. Ha kommentben ugatok akkor lepontozás és max egy páran látják. Holnap napközben kirakom ugyanezt hátha okul belőle valaki vagy csak megteremtem a fórumot hogy szétszedjék egymást a két tábor hívei.
2013. máj. 4. 03:28
 8/25 anonim ***** válasza:
25%

Azt hittem élményben volt részed :D

Mert ahogy a székelyek mondanák: Az embör embör, az asszony asszony, a ló pedig nem játék.

De szerintem fölös kirakni megint. így is okultunk eleget. Ha pedig valaki rákeres, hogy "terhességet okoz-e az előváladék", ez a fórum lesz a fórumja a fórumoldalon belül ^.^, nah érted vágod, nah további jó éjszakát, csoki

2013. máj. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
Végre valaki... Ezt ugatom évek óta, de mindig le vagyok szólva. :)
2013. máj. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen magától az előváladéktól nem lehet teherbe esni, azonban mint gondolom nem tudod, az előváladék a prosztatában képződik. A prosztatába viszont belefut az ondóvezeték, és mivel ezek egymástól nincsenek elzárva légmentesen(értsd úgy: nem záródik tökéletesen) egészen az ejakulációig, így könnyen megtörténhet, hogy az előváladékod tartalmazhat spermiumokat is! Szóval gumi, vagy tabletta nélkül csináljátok bár kicsi az esélye, de attól még lehet gyerek.

A barátnőd viszont elég hiszékeny lehet, ha ilyen kamudumának is bedől.

2013. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!