Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van róla majdnem mindenk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szelesoldier kérdése:

Miért van róla majdnem mindenki meggyőződve hogy az előváladék fogamzóképes? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mindenki azt szajkózza hogy az előváladék kapásból megtermékenyít még akkor is ha például csak a lány szeméremdombjára vagy a környékére kerül egy kicsi. Vagy ha kiszakad a gumi. Akkor jönnek a feldühödött idióta válaszok hogy terhes vagy és hasonlók. Az előváladékban NINCS spermium. Anatómiailag és a belső férfi nemi szerv működését ha megnézzük akkor tisztán látszik hogy amíg a férfi nem élvez el addig csak az ondóhólyag által termelt víztiszta folyadék ürül mely síkosítóként szolgál és semlegesíti a húgycsőben maradt vizelet savas kémhatását. A herék a rendszer alsó részén találhatóak és csak a finálékor küldik a szeretetcsomagot. Ezután már van sperma a húgycsőben amit a későbbi közösülés során az ondó folyadék kimoshat, na az már valóban veszélyes. Ja és hogy ezt mind alátámasszam otthon közelebbről is szemügyre vettem az előváladékom és hát ahogy mondtam is nem volt benne csak pár buborék. Aktus után meg ott ficánkoltak benne a kis porontyok. Szóval a mikroszkóp működött, a szemem nem csalt. Ezek után érdekelne miért hiszi mindenki hogy azonnal teherbe esik tőle?

2013. máj. 4. 03:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

Viszont van olyan, hogy meg az ejakulacio elott urul keves sperma. Ez lehet egy spricc, de elovaladek mennyisegu is. Es ettol ugyebar teherbe lehet esni.

Az meg egyertelmu, hogy elso ejakulacio utan a masodik szexnel a hugycsoben maradnak spermiumok, tehat azok kijonnek az elovaladekkal. Volt ilyen kiserlet, es elofordult, hogy vizelessel nem urult ki teljesen, tartalmazott a 2. szexnel spermat az elovaladek.



Viszont szerintem nem okos dolog ide kiirni egy ilyen kerdest, tudhatnad, mennyi buta ember jar erre. Elolvassak a kerdesed, aztan megszakitassal "vedekeznek".

Kulonben kapasbol tudok 3 olyan not mondani az ismerettsegi korombol, akiknek a parjuk biztos, hogy nem elvezett el. Tapasztalt, 40-es ferfiak.

2013. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
69%

Legyel szives ne ird ki a kerdesed ujra, van igy is epp eleg nem kivant terhesseg!!

Tegnap egy 13 eves lany jart nalunk (nogyogyaszaton dolgozom), 23. hetes terhes volt. Nyilvan itt nem kell elhinni, hogy a pasija idoben kivette, en sem hittem.. De pl az ilyen kerdeseken felbuzdulnak.

2013. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
Aláírom, hogy lehet, hogy igazad van. De légy szíves ilyenekkel ne butítsd már a tapasztalatlan réteget. Inkább higgyék azt h teherbe lehet esni az előváladéktól. Amint előttem is írták a szex folyamán az orgazmus előtt juthat, és olykor tényleg jut is spermium a húgycsőbe mi ürül is és attól lehet terhes a nő. Elég ha a nő rá szorít és a pasinak ez sokkal jobb. Olvass kicsit mielőtt ilyeneket ki írsz, ezzel pedig a sok hiszékeny embereket butítod. Ha nem akarsz, akkor légy szíves menj el egy kórházba ahol az abortuszt végzik és ülj le a váróterembe. És kérdezd meg a sok 13-14-15 éveseket, hogy miért is lettek terhesek. A többség ezt fogja válaszolni, hogy a pasija ilyen baromságokkal beetette. Attól hogy te tapasztalt vagy és ezt a technikát tudod alkalmazni a többség nem.
2013. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13%

Ez így van...azonban az is igaz,hogy teljesen akkor válik az előváladék szinte veszélytelenné mikor a férfi eléri huszasévei közepét.

Fiatal korban,tiniként még megvan az esélye,hogy csupán az előváladéktól is teherbe essen a nő.

Én így hallottam,ha nem igaz világosítsatok fel :)

2013. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

Tudsz olvasni? Akkor olvass!

[link]


Nem a magyar wikipediáról kellene tájékozódni, ami még a forrásokat sem tünteti fel!


Angolul nem tudóknak:

a linken egy megbízható tudományos folyóirat cikkének rövid összefoglalója olvasható (a teljes cikk csak előfizetéssel vagy mondjuk egyetemi hálózatokon belülről olvasható) egy 2011-ben lefolytatott kísérletről.


40 mintát vizsgáltak 27 önkéntestől. Az előváladék-minták 41 %-a tartalmazott megfelelő mennyiségű spermiumot.


Nem új felfedezés, korábban is erre jutottak:

[link]


1981-es vizsgálat. Kis számú spermiumot tartalmaztak az előváladékminták.


A vizsgálatot úgy folytatták le, hogy a résztvevők legalább már 41 órája NEM maszturbáltak/ ennyi ideje nem folytattak szexuális aktust és legalább 2 alkalommal vizeltek!


Tényleg okosabbnak hiszed magad az ezzel foglalkozó tudósoknál is???

2013. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
14-es, maradjunk annyiban, hogy rosszul tudod.. :) Nincs ilyen változás!
2013. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

Na nesze,én meg olyan oldalt linkelek neked ahol azt írják hogy nem találtak spermát az előváladékban :D


[link]

2013. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, HIV fertőzött fickók előváladékában nem találtak.


DE Elolvastad a teljes cikket is?


Van benne egy igen érdekes mondat: további vizsgálatot igényel, hogy HIV fertőzés közrejátszhat-e abban, hogy az előváladék nem tartalmazott spermiumot.


Bocs, de a legtöbb nő nem HIV fertőzött férfiak társaságát keresi.


Egyébként persze találhatsz még ezen kívül jó pár olyan kutatást, ami a te állításodat igazolja, ahogy én is találhatok olyat, ami az enyémet


DE amíg a kérdés ENNYIRE vitatott, hogy a szakemberek sem tudnak egyező álláspontra jutni, biztos, hogy a laikusoknak kellene megmondaniuk a tutit? Mint ahogy a kérdező is tette?

2013. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdésért, tény hogy ha valaki elhiszi hogy ez valóban igaz akkor felbátorodik és a bátorság könnyen átmegy vakmerőségbe és ott már könnyű hibázni. Nem állt szándékomban megmondani a tutit. Én utánaolvastam, mérlegeltem, meg is néztem saját szememmel, az enyémben nem volt de a máséról nem tudok és nem is akarok nyilatkozni. Ha tudnám törölném a kérdést de sajnos valamiért nem tudom. Sejtettem hogy nagy vihart kavar majd. Úgy is lett, még jó hogy kérdezőként nem tudtatok a föld alá pontozni. A vélemények ebben a témában soha nem fognak egyezni.
2013. máj. 4. 20:26
 20/25 kopasz55 ***** válasza:
18%
Hasonló kérdésekre válaszolva írtam már, hogy évtizedek óta megszakításos közösüléssel védekezek. NEM VOLT MÉG NEM TERVEZETT GYEREKEM! Tervezett kettő. Ha van is az előváladékban spermium 10 MILLIÓ SPERMIUM alatt KÉPTELENSÉG a TEHERBEESÉS. Tehát ha kiveszi az ember fia és nem élvez bele, és EGYÁLTALÁN nEM nem csak úgy egy kicsit bele meg egy kicsit a hasára is had nyugodjon meg a menyecske... akkor nincs terhesség.
2013. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!