Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet attól terhes a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól terhes a barátnőm ha párszor bedugtam neki de nem mentem el csak legfeljebb előváladék volt?

Figyelt kérdés
Mensi utáni napokban van és ha jóltudom ilyenkor nagyobb az esély :S
2013. márc. 2. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kevés,de előfordulhat. Viszont a legnagyobb esély a peteérés környékén van, ez a ciklus közepén van általában. A szabályos 28 napos ciklusnál a 14. nap körül. De sokan esnek teherbe menstruáció közben is pedig ez elvileg elég abszurd biológiailag és mégis előfordul.
2013. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hete volt az 1. nap neki
2013. márc. 2. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:

az első nap a menstruáció első napja? Csak mert sokan tévesen az első napnak azt tartják amikortól elmult.

AMugy meg nem ez aléneg hiogy hol tratott hanem hogy minimális esély igen van rá. Inkább huzz fel egy gumit és akkor lehet rendesen csinálni, felesleges játszani a tüzzel.

2013. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen , 1. nap amikor kezdődött neki.

Akartam de pont elfogyott és nem is akartunk semmit csak mégis addig erősködött h kicsit betettem neki :S és utánna olvastam h baj is lehet :S de csak párszor dugtam be neki és utánna ki is vettem de azt nemtudom h előváladék volt -e és mennyi..

2013. márc. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!