Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kicsit megijedtem, ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kicsit megijedtem, ugye ebből valószínűleg nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


A problémám az lenne, hogy két héttel azután, hogy elkezdtem fogamzásgátlót szedni (Coronelle), óvszer nélkül szeretkeztünk a barátommal. Elméletileg már az első tabletta után véd, de szerintem kevés ember van, aki már akkor be merné vállalni:), mi eddig húztuk. A barátom nem ment el, de természetesen tudok az előváladékról, nem 15 évesek vagyunk. Eddig igazság szerint eszembe sem jutott, hogy baj lehetne belőle, de kicsit szétnéztem a kérdések között, és mindenki azt írja, hogy az első vagy a második levél beszedése után hagyták el az óvszerrel való védekezést... Kicsit megijedtem, hogy mi túl korán "csaptunk bele", pedig előtte meg sem fordult a fejemben, hogy felelőtlenek lettünk volna.


Tudom, nekem is elegem van a "Lehetek terhes?" kérdésekből, de a sors fintora, hogy én is eljutottam idáig...:D Szóval? Mit gondoltok, áll fenn veszélyhelyzet? Vagy túlaggódom a kérdések miatt, amit olvastam?


Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2013. máj. 3. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy. Kicsi rá az esély.
2013. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem anno azt mondta a doki, hogy egy hónapot várjunk, addig csak kb 90%ban véd. Szóval esély van - de az mindig, kérdés, hogy mennyi. Szerintem kb esélytelen, hogy terhes legyél, de azért még várjatok 2 hetet a gumi elhagyásával.
2013. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtattatok.:) Tudom én is, hogy nagyon kicsi az esélye, de tudjátok, ha befészkeli magát egy gondolat...:D
2013. máj. 3. 10:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Inception - Eredet :) Persze.
2013. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy 90%-ban véd... Mert akkor szexel valaki 10 alkalommal, és egy alkalommal biztos, hogy teherbe esik ? Ne nevettess.. A gyógyszer vagy véd,vagy nem. Én nem hiszek abban a pici hibaszázalékban sem, aki gyógyszer mellett teherbe esik, az biztos, hogy valamit "benéz" (hasmenés, hányás, kihagyott bogyó, hosszabb szünet, antibiotikum vagy egyéb gyógyhatású dolgok nem körültekintő használata és még folytathatnám...).

Nekem az orvosom azt tanácsolta (hiába volt a betegtájékoztatóban, hogy 1. naptól véd), hogy egy levelet szedjek be, és aztán mehet óvszer nélkül. Mondjuk én parás is vagyok ilyen szempontból, ha a doki is az első napra szavaz, akkor is vártam volna. de nem hiszem, hogy nálad lenne gond két hét után. :)

2013. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért kivártam volna az egy hónapot ha a pasid lennék. Minden rendben lesz.
2013. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 WixyLady válasza:
Nyugii..mi is rögtön az első héten szeretkeztünk és nem lettem terhes..nekem azt mondta h rögtön véd,nem is aggódtam ez miatt.. neked sem kell :)
2013. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es: Köszönöm.:) Időközben meg is jött, szóval minden okés.:)
2013. máj. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!