Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valószínűleg a tabi mellékhatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg a tabi mellékhatása, de meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy életemben először szedek foggátlót. Ma vettem be a 11. szemet (Symicia) Első 5-6 napban rendes menstruációm volt, azóta viszont barna folyásom van. Olvastam a tájékoztatóban, hogy előfordul köztes vérzés, de ez inkább barnás és nem éppen köztesnek mondanám ,mert azóta folyamatosan ez van. Az lenne a kérdésem, hogy nektek is voltak ilyen tapasztalataitok és ha igen akkor kb. mennyi idő volt mire rendesen beállt? Egyébként annak ellenére, hogy sokan leszólták ezt a gyógyszert nekem semmi problémám nincs vele, azon kívül, hogy mióta szedem kicsit ingerlékenyebb lettem.

A válaszokat előre is köszönöm :)


2013. febr. 14. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
En Jangee-t szedek, a 2. levelemet kezdtem, nekem a teljes elso honapban barnazas/pecsetelo verzes volt. Nogyogyaszom azt mondta teljesen normalis az elso 3 honapban,igy szokik hozza a szervezet, szoval ne aggodj.:))
2013. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az első néhány hónapban teljesen normális. Én is Symicia-t kezdtem szedni, azt hiszem fél évig szedtem, de annyi elég is volt belőle. Nagyon ingerült és feszült lettem tőle, rossz volt mindig a közérzetem is. De már lassan 2 éve a Novinette-t szedem, és ez nem sokkal, de valamivel jobb. A fejfájás ugyanúgy megmaradt, de nem tapasztaltam az első pár hónapban sem a barnázást. Minden normális. Szóval a Symicia az már csak ilyen, nyugi! :)
2013. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

A Symicia azért jobb ha tudod nem fogamzásgátló,hanem egy nagyon erős hormongyógyszer,aminek fogamzásgátló mellékhatása van. Ezért is olyan olcsó,mert a TB támogatja. Szóval elvileg fél évig lehet kúraszerűen szedni azoknak akiknek hormonproblémáik vannak,vagy csúnya a bőrük ,stb. Ilyen esetekben írják ezt vagy a Diane35-öt!

Szóval ,ha ilyen próblémád nincs,jobb lesz,ha váltasz másikra,mert ez tényleg erős gyógyszer és felborít mindent benned. Tudom,tapasztalatból beszélek!

2013. febr. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te összekevered a Cypromixszel.

A Symicia sima fogamzásgátlónak kifejlesztett szer, aminek van egy kis antiandrogén hatása is. Ugyanaz, mint a Yasmin.


Kérdező: Ez "normális". Az első pár hónapban előfordul. Gyakori, hogy az egész első levél alatt ilyen pecsételő vérzés van.

2013. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hú tényleg igazad van Utolsó! De égő :D! Én is szedtem Cypromixet és valahogy ez ugrott be nem tudom mért:D! Most amúgy én is Symiciát szedek,és nekem teljesen jó,semmi bajom nincs tőle!

Bocsi Kérdező,de hajnalban már én sem voltam a toppon :)!

2013. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Semmi gond, a Cypromixról én is ilyeneket hallottam.
2013. febr. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!