Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek már volt ilyen tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már volt ilyen tabletta melett? Nagyon megijedtem. (lent)

Figyelt kérdés

Most fogyott el a negyedik levelem,eddig háromszor is mindig csütörtök délután szinte mindig ugyan akkor jött meg.

Most még csütörtök este is csak max egy csepp volt,meg szeretkezéskor volt több kicsit,azt mondanám úgy rendesen csak ma nemrég jött meg.

Mi miatt lehet ez?:S


2012. okt. 26. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

ha megjött, akkor mi a baj? szerintem 1 nap késés nem nagy dolog.

nekem ált csüt., délután, este szokott. de volt hogy péntek este, vagy szombat reggel jött meg. én is paráztam, de eddig nem volt gond. gondolom te sem tudod minden nap percre pontosan ugyan akkor bevenni a tabit, emiatt késhet.

2012. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen köszi a választ,kicsit megnyugodtam azért.

Igen van,hogy pár órát kések vele....csak elég fóbiás vagyok,még nagyon korai lenne egy becsúszott baba,főleg tabi mellett:S

És hát ugye ott a tény,hogy a tabi mellett vagy észreveszi az ember vagy nem:S

2012. okt. 26. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont, mint az elsőnek. Általában csütörtökön szokott, de volt már, hogy szerdán, olyan is, hogy pénteken és olyan is, hogy szombaton. Nincs igazán jelentősége.
2012. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is változott, szombat estéről átállt vasárnap reggelre. Ha rendesen szeded, nem kell izgulni, ezt mindenkinek be kéne látnia!
2012. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is csütörtök délutánról átment péntek délelőttre.
2012. nov. 23. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!