Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire karos a 72oras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire karos a 72oras tabletta? (valaki jartas ebben)

Figyelt kérdés
Eddig 4 alkalommmal vettem be :( persze mindig eltelt legalabb fel ev, sajnos baleset tortent, mar 4 alkalommal kilyukadt pedig mindig a legfragabbat vesszuk :(

2012. okt. 22. 16:33
 1/7 anonim válasza:
eléggé karos.
2012. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát eléggé..nagyon nagy hormon dózis a szervezetnek. amúgy ha már 4szer kiszakadt akkor nem lehet hogy ti vagytok a bénák és nem bírjátok rendesen felhúzni?
2012. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom nem lett tőle.. 2x vettem be..
2012. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a gumi ki tud szakadni, ez tény.. de mi lenne ha inkább valahogy másképp védekeznétek? pharmatex-szel is kombinalhatjatok!!
2012. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem ertem mit jelent az? neharagudj.

Amugy, hat nem a benasagrol van szo, tenyleg mindig vigyazunk s probalunk odafigyelni, de haat, valahogy mindig kikapjuk... :/

2012. okt. 22. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 4-szer kiszakadt, akkor nem a gumi a hibás, hanem ti.

És igen, káros.

2012. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mit nem értesz rajta? gumi mellé használjatok pharmatexet, és naptármódszert is, és akkor nem kell 72 órás.. jobb esetben.. mert többet árt, bizonyos esetekben....
2012. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!