Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megijedtem! Ez lehet terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem! Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés

a párommal lefeküdtünk többször is de ebben a hónapban nagyon megijedtem, hogy terhes vagyok. majd 3.a fele kellene hogy megjöjjön és nem nagyon tudom hogy az első terhességi tünetek,jelek mikor jelentkeznek. Én most csak annyit látok magamon hogy mintha a hasam nőne(ez lehetséges már hogy az első pár hétbe elkezd nőni?) vagy csak felvagyok puffadva valami miatt?

a barátom mindig kiveszi belőlem mielőtt elélvezne de ebben a hónapban egyszer ment el bennem(óvszerrel)és semmi baja nem volt a guminak meg egyszer bennem ragadt a gumi de nem ment el bennem(pont miután vége lett a menzeszemnek a következő napon)

csak bemesélem magamnak ezt a hülyeséget? vagy lehet benne reláció? (értelmes válaszokat létszíves)


2011. aug. 23. 13:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

"barátom mindig kiveszi belőlem mielőtt elélvezne"

Ezt hogy kell érteni?

2011. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
hogy nem bennem megy el
2011. aug. 23. 13:12
 3/28 anonim ***** válasza:

nagynénémnek az első két hétben kicsit megdagadt a méhe. azt hitte kicsit hízott. majd nem jött meg neki. aztán puff, unokahúgom már 4 éves és tündéri :)

L/19

2011. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hülye vagy, hogy megszakítással "védekeztek", akkor meg is érdemled.
2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
ha jól értem, általában a megszakításos módszert alkalmazzátok. na hát így simán lehetsz terhes!
2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol a terhességtől, akkor miért védekezés nélkül szexeltek? Ezt nem értem.
2011. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

nem!

a barátommal óvszerrel védekezünk csak általában mindig kiveszi belőlem mielőtt elmegy

2011. aug. 23. 13:14
 8/28 anonim ***** válasza:
Ja ha van óvszer, akkor szinte biztos nem vagy terhes. De akkor miért nem benned megy el?
2011. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Az első 13:13-as vagyok (75%)

Elnézést kérek, a "mindig kiveszi belőlem, mielőtt elmegy" után elszállt az agyvizem.

Szerintem bemeséled magadnak, de vegyél terhességi tesztet :)

16/F

2011. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
hát ez már ilyen megszokás szinte eleinte azért hogy biztos ne legyen semmi baj
2011. aug. 23. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!