Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megijedtem! Ez lehet terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem! Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés

a párommal lefeküdtünk többször is de ebben a hónapban nagyon megijedtem, hogy terhes vagyok. majd 3.a fele kellene hogy megjöjjön és nem nagyon tudom hogy az első terhességi tünetek,jelek mikor jelentkeznek. Én most csak annyit látok magamon hogy mintha a hasam nőne(ez lehetséges már hogy az első pár hétbe elkezd nőni?) vagy csak felvagyok puffadva valami miatt?

a barátom mindig kiveszi belőlem mielőtt elélvezne de ebben a hónapban egyszer ment el bennem(óvszerrel)és semmi baja nem volt a guminak meg egyszer bennem ragadt a gumi de nem ment el bennem(pont miután vége lett a menzeszemnek a következő napon)

csak bemesélem magamnak ezt a hülyeséget? vagy lehet benne reláció? (értelmes válaszokat létszíves)


2011. aug. 23. 13:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A mindennapi szénsav, főleg kóla aztán rohadt egészséges.

De látom legalább normálisat is eszel.

2011. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
ha csak a címet olvasod elég érdekes.xD
2011. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem egészséges
2011. aug. 23. 14:38
 24/28 A kérdező kommentje:
így visszaolvasva igen tényleg érdekes sőt hülyeség :D
2011. aug. 23. 14:39
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy nem vagy terhes!:) szóval nyugi!a hasadon nem látnál változást ilyenkor még!:) annyira ideges lettél tőle, hogy beképzelted magadnak! szóval nyugi!
2011. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
na mostmár kezdek megnyugodni
2011. aug. 23. 17:10
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne:)Meg a terhesség tünetei csak akkor jönnek, mikor már kéne, hogy megjöjjön. Az első tünet az, hogy nem jön meg:) Utána az utolsó menstruáció utolsó napjától számított 5-6 héten kezd el jönni reggeli rosszullét. A hasad csak olyan 2-3. hónapban kezd el nőni, szal nyugi:D
2011. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
na ezzel megnyugtattál :)) nekem majd most kell 1-3 között megjönnie
2011. aug. 25. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!