Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen veszélye lehet ha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen veszélye lehet ha még nem voltam nőgyógyásznál de elkezdek fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

családi okok miatt most nemtudom megoldani hogy elmenjek nőgyógyászhoz de a keresztanyám háziorvos és feltudna irni fogamzásgátlót a Lindynette 20at..szerinte ugyis lehet szedni. ha nem látott még nőgyógyász fog hatni szóval mindenkinek hat? kezdjem szedni?mert sürgős lenne...nőgyógyászhoz megkésőbb tudok menni

L/17


2009. szept. 15. 13:03
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

ma 17:03



akkor szerinted miért nem lehet vény nélkül kapni a fogamzásgátlót?

2009. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
75%

ma 17:03

Szerintem egy nőgyógyász okosabb nálad, úgyhogy fölöslegesen osztod itt az észt. Én nőgyógyász mellett dolgozom, és a fél ismerettségi köröm orvos vagy annak tanul. Nem kéne a nőgyógyászt hülyének nézned. Meg tudja állapítani, hogy lesz-e baja. (Lehet, hogy a tiéd nem, de akkor örülök is, hogy nem a te nődokidhoz járok) Az olyat amitől 10 nap múlva felfordulna, biztosan. Ha 10 év múlva lenne baja, akkor azt is, csak nem ilyen hamar.

2009. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
elmondanám itt minden idióta okoskodónak hogy még az orvos sem fogja előre megmondani hogy lesznek-e mellékhatások pláne hogy ha lesznek akkor mik, még egy általános vérképből sem, amire mellesleg a recept felírásával egyidőben ad beutalót az orvosok 90%-a, úgyhogy kérdező szedheted nyugodtan de évente rákszűrést kell csinálni és ha már szeded akkor majd labort is egy idő múlva hogy nem romlik-e a májfunkció és a pajzsmirigyhormon. ne hallgass senkire itt ilyen szarcsimbókok vannak csak.
2009. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

istenem...:S

hihetetlen, ennyire érthetetlenül fogalmazok?

nemaztmondtam h akárki szedjen be a foggátlót, azaz lehessen vény nélkül kapni.

arra próbálok meg rávilágítani, h egy nőgyógyász ELSŐ ALKALOMMAL nemcsinál többet, mint amit egy háziorvos is megtudna tenni. értitek???? vérképet mind2 tud elemezni. kenet pedig nemszükséges a foggátló felírásához.

és de, az én nőgyogyim is csinált vérképet, és kenetet is vett (rákszűrés céljából). vérképemen a májamat nézte, és azt h van e a szervezetemben gyulladás. azóta is folyamatosan járok májellenőrzésre, háziorvoshoz. és rákszűrésre, nőgyógyászhoz. értitek már mire akarok kilyukadni?mert nemarra h háziorvos=nőgyógyász, hanem arra h vérképet a háziorvos is tud elemezni. miután szeded már a bogyódat, sokkal fontosabb h azután járjál el vizsgálatokra.


anőgyógyász nővérke pedig, akinek az egész családja orvos, és a barátai is, egy vérképtől nemlesz személyreszabott a foggátlód amit kapsz. a vérkép a májadra és a gyulladásaidra irányul, ettől te nemfogsz kapni semmilyen személyre szabott fogmazásgátlót

2009. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Te odafigyeltél arra amit mondok? Ha pl 10 napon belül lenne baja azt meg tudná állapítani. De véletlenűl se zavartasd magad abban, hogy a kérdést feltevő kicsi lánykában mégcsak véletlenűl se merült fel, hogy ezeket a vizsgálatokat a keresztanyja (aki háziorvos) megcsinálja. Nincs miből megállapítani semmit, egyszerűen föl akar íratni egy gyógyszert a levegőben, mert neki olyan rohadt sürgős most a szex.

(Abban igazad van, hogy a rendszeres vizsgálat sokkal fontosabb, mint a legelső vizsgálat. De attól még a legelső vizsgálat sem elhanyagolható!!!)

2009. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

10 napon belül lenne baj? azt a háziorvos is észreveszi a vérképből.

és énsem értek azzal egyet h mért ennyire fontos neki a szex? h csak ezmiatt akarja ennyire azt a tablettát, viszont ha tényleg annyira nagyon nagyon sürgős lenne, akkor akár szedhetné a háziorvos által felírtat is, egy teljes vérkép után. és amint tud, utána menjen el nőgyógyászhoz.

2009. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Nah, végre egyet értünk. Szedhetné a háziorvos álltal felírtat is, de vérkép nélkül...

Volt itt is olyan lányka aki két hét után agyvérzéses tüneteket produkált. Azt is ki lehetett volna szűrni egy vérképpel...

Mondom, itt a probléma az, hogy kéne vérkép, márpedig arról itt nem nyilatkozott a kérdést feltevő, hogy lenne vérkép is, csak arról, hogy felírják neki.

2009. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
jó, mostmár akkor tényleg egyetértünk, csak nekem természetesnek tűnt az, h hamár háziorvos írja fel, akkor minimum elvégez egy vérképet.
2009. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Azért szokott elküldeni a nőgyógyász vérvételre, mert így tudja meg,hogy mit bír a májad...

szeded ész nélkül 15év múlva meg meghalhatsz, ha nem jó a gyógyszer...kb 2perces a vizsgálat kellemetlenebb része a többiben csak felveszi az adataidat meg beszélget veled sztem ezt ki lehet bírni

Ha terhes leszel akkor se mész nőgyógyhoz majd segít valami rokon nem?

Ekkora hülyeséget istenem...

2009. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a ketteske/ahogy ti említetek a szerencsés.Amikor először elmentem nődokihoz ő még nem tudta, hogy már szedem a bogyót és amikor megkérdezte, hogy szedem-e le is tagadtam. Így aztán teljesen "szűz" voltam a szemében. Megvizsgálni megvizsgált, de, hogy laborba nem küldött el és nem néztek májfunkciót az tuti!És felírta. És nem lett tőle bajom. Ha lett is volna, akkor elmentem volna és megkérdeztem volna, hogy amiket érzek normális-e. Szerény véleményem szerint nem csinált volna ki egy hét alatt a gyógyszer. De ez a csaj full kamu!Akkor anyám, menj el szex után egy ambulanciára esemény utáni tablettáért, aztán nem kell itt vetíteni.
2009. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!