Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még nem voltam nőgyógyásznál.2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem voltam nőgyógyásznál.2hét múlva megyek. Fogamzásgátlót akarok fölíratni. Milyen a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Kissé tartok tőle.Az igazat megmondva félek is egy kicsit.Segítenétek,hogy mire számítsak?18/L
2010. ápr. 3. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Múlthéten voltam ugyanezen okból és bizton állíthatom SEMMI AZ EGÉSZ! Bemész, elmondod miért mész, megmondod hogy először jársz ott.Rákszűrést fog csinálni amit hidd el meg sem.. Én is rettegtem de egy perc volt az egész.. Nem írom le mit fog csinálni mert csak megrémítene.. Menj kicsit hosszabb felsőbe így eltakarhatod amíg felülsz.. Én pl. amikor felültem vagyis felfeküdtem arra az asztalra minden szégyenlősségem elmúlt. Remélem veled is ez lesz!
2010. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megnyugtattál:)
2010. ápr. 3. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Behív, majd megkérdezi mi járatban vagy. közlöd, hogy először jársz nőgyógyásznál és szeretnél foggátlót szedni. ezek után végez egy rákszűrést. felfekszel az asztalra majd óvatosan belédvezet egy fémeszközt, hogy jobban belásson (nem fáj) majd egy kis pálcával méhnyakkenetet vesz le, ezt elküldi laborra. ennek kb 1 hónap múlva lesz eredménye (de ha magánhoz mész, előbb). utána megtapogathatja a melled. utána felöltözhetsz. ha felelős a doki, ír egy beutalót vérvételre, trombózisszűrésre és májfunkció vizsgálatra. ez azért kell, mert a fogamzásgátlók mellékhatása vérrögképződés és májfunkció zavar lehet, és ki kell szűrni, hogy egyénileg ki hajlamos rá. ha rossz az eredmény, nem szedhetsz foggátlót. ezt a vérvételi beutalót sok doki kikerüli manapság, szóval ha téged nem küld el, kérd! engem se akart elküldeni, én mondtam neki... a vérvétel eredménye kb 2-3 hét mire megvan. ha megvan minden eredmény, akkor felírja a cuccot és te kiváltod.
2010. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!kérni fogom a vérvételt.(mondjuk nekem most volt vérvételem mivel műtétem is volt.de nem baj ha megint vesznek nem nagy dolog:))
2010. ápr. 3. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, nekem is így zajlott ahogy előttem leírták, kivéve hogy a vérvizsgálat (+ nekem vizelet is volt) eredménye 3 munkanap alatt megvolt, a kenetvétel meg két hét, sztk-s dokinál. amúgy egyáltalán nem fájt, én alig éreztem. :) nem kell tőle félni.

persze ha van nemrégiből vérvételed akkor valószínűleg nem fog elküldeni újból.

2010. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Joh ..nem teljesen idetartozik...de ha elsőnek meek..15 évesen..akk szülőnek kell jönnie??
2010. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, utolsó vagyok, én 16 évesen írattam fel egyedül, nem kellett hozzá szülő. :)
2010. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!