Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen veszélye lehet ha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen veszélye lehet ha még nem voltam nőgyógyásznál de elkezdek fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

családi okok miatt most nemtudom megoldani hogy elmenjek nőgyógyászhoz de a keresztanyám háziorvos és feltudna irni fogamzásgátlót a Lindynette 20at..szerinte ugyis lehet szedni. ha nem látott még nőgyógyász fog hatni szóval mindenkinek hat? kezdjem szedni?mert sürgős lenne...nőgyógyászhoz megkésőbb tudok menni

L/17


2009. szept. 15. 13:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy egy gumi nélküli szex fontosabb lenne az egészségednél. De a választás a tied. Igen, lehet tőle bajod. A házi orvosnak nem ez a szakmája, nem ezt tanulja 8-10 éven kereztűl. A nőgyógyász viszont igen. Nem tudom, az én háziorvosom nem merne csakúgy a levegőbe felírni fogamzásgátlót. Sőt, egyetlen normális háziorvos sem tenné meg .Most ezzel nem a keresztanyádat minősítem, de azért jobban is odafigyelhetne és nem csak a két szép szemedre kéne ilyen dolgokat felírogatnia, tulajdonképpen szégyelhetné magát. Ki lesz a felelős ha mégis bajod lesz tőle? Még az engedélyét is bevonhatják.
2009. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
69%
Én is így kezdtem, semmi bajom sem lett, és most sincs, pedig már jópárszor voltam nőgyógyásznál...A mai napig a kedvenc patikusom odaadja recept nélkül, mivel nincs kedvem órákig állni a kórházban egy receptért.Legutóbb azt mondta az asszisztens, hogy ne csináljam, mert ha az orvos nem veszi le a rákszűréshez a kenetet és nem vizsgál meg, akkor nem biztos, hogy szedhetem. Gondolom, ha gond lehet,akkor abba kellene hagyni vagy el sem szabadna kezdeni.Egy évben egyszer azért legalább menj el rákszűrésre, aztán ha minden oké, felesleges a sorbanállás.Hatni mindenképpen fog, igaz nem az első beszedett bogyótól, de a gyógyszeres dobozban mindenre megtalálod a válszt.
2009. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Persze gondoltam h lesznek negativ és pozitiv válaszok is..jaja azt tudom h 2-3 hétmég hat..meg tudom h kell szedni...De nemtudom mit tegyek félek h bajom lesz
2009. szept. 15. 13:17
 4/40 A kérdező kommentje:
de gyereket sem akarok!!!
2009. szept. 15. 13:17
 5/40 anonim válasza:
95%
Én már onnantól kezdve nem értem a történetedet, hogy családi okok miatt (?) nem tudsz elmenni nőgyógyászhoz. Ez ugye jó kifogás?
2009. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
62%
nemlesz tőle semmi bajod, elkezdheted szedni, aztán amint tudsz, menj el nőgyógyászhoz. amúgy ha a háziorvostól kérsz egy vérvételes beutalót, azt megcsinálod, háziorvosod megnézi a májfunkcióidra vonatkozó értékeket, plusz h nins e vmi gyulladásod, és mindent rendbe talál akkor szedheted nyugodtan. nőgyógyász is csak ennyit néz a vérvételes papíron. a májadat, és h nincs e vmi gyulladásod, vagy vmi extrémül elütő értéked.
2009. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Gyereked semmiképp sem lesz tőle, mert attól még az elsődleges funkcióját tartja. Csak van akinek pl agyvérzése vagy trombózisa vagy daganata lett tőle(akár ezen az oldalon is rákereshetsz). Ez mind-mind fogékonyság kérdése. A második válaszolónak valószínűleg szerencséje van, és azért tényleg nem az a gyakori, hogy valakinek ilyen komoly baja lesz, de szerintem nem éri meg kockáztatni amikor egy egyszerű vizsgálattal ki lehet szűrni az ilyesmit.

Első voltam

2009. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%

ezt a nagy kamuzást.


egy orvos nem mond csinál ilyet, hogy vizsgálat nélkül felír neked fogamzásgátlót. ha mégis, akkor adja vissza a keresztanyád a diplomáját.


milyen családi okból nem tudsz elmenni nőgyógyászhoz?

2009. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
tudom hha szedem nem lesz gyerekem...és nem kifogás ez a családi ok téllegnemtudok elmenni pedig elmennék...de mostnemirom le az okot..:S attolfélek h a gumi mellett lesz babám..és ugye nekem 1hét mulva jön meg....aztán ha meg köv menszeszkor kezdeném akkor megint november végén hatna csak....:S
2009. szept. 15. 13:26
 10/40 A kérdező kommentje:
Mi okom lenne kamuzni???:D:D
2009. szept. 15. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!