Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtudná nekem vki mondani h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná nekem vki mondani h mennyibe kerül 3havi Samba fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
légyszi irjatok!!fontos!!köszi
2009. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
52%
Aranyos vagy! :) Szia újfent! Már kezdtem elhinni, hogy tényleg velem van a baj. :) Néha jó így írogatni, de ez egy olyan banális kérdés volt. Nem értem, miért nem lehetett erre rendesen válaszolni. Egyébként mindegyik kérdéshez oda lehetne írni, hogy: "nem vagyunk patikusok, nőgyógyászok, pszichológusok, fogorvosok, állatorvosok stb., kérdezd azokat!" És akkor még én vagyok a r..banc! Megáll az eszem! :) De most már tényleg! :)
2009. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
23%
Igen ri...kám az vagy. Bevallottad az egyik írásodban, hogy szitani szoktad a vitát. Egy nagy K.. vagy ha nem bírod felfogni a dolgokat. Ja nem kerekedett volna a vita ha Te K... nem szólod le azt aki ír és nem épp olyat amit te is szívesebben olvasol. Szedj be egy nagy adag nyugtatót és igyál rá alkoholt, hogy botult állapotba kerülj. Neked egy alapos verés kéne. K...ám
2009. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt írtam cunci, hogy vitát szítok, hanem, hogy folytattam már jó vitát. Csatlakoztam egy olyan kérdéshez, amiről lehetett vitázni. Normálisan irogattunk, mindenki elmondta a véleményét. És el is fogadtam, mert az egy olyan kérdés volt. :)


Szerintem neked kéne egy kis bódulat, mert már sík ideg vagy. Engem basztatsz, hogy nem tudom elfogadni a másik véleményét, de úgy látom te se tudsz napirendre térni afölött, ha valaki leszólja a válaszodat.


Ez most már tényleg hosszúra nyúlt. Látom egy szűklátókörű, kötözködő emberke vagy. Sose fogod megérteni, hogy nem a másik ellenkező véleményével van a gondom, hanem azzal ahogy bunkó módon írtál választ a kérdésre. Na mindegy, van jobb dolgom is. Na csá!

2009. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Hát éppenséggel azzal van gondod. Nem vagyok a cuncid. Bu...kám. Jó lenne ha leszálnár már a magas lóról. Nem vagyok ideges sőt inkább nyugodt vagyok. Nem egykönnyen lehet kihozni a sodromból. Zavar az tégen ri...kém, hogy más meglátásból látom a dolgot mit te.
2009. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
50%

én meg annak adok igazat, aki normálisan válaszol, mégpedig a kérdésre....

Én sem tudom mindenre a választ, és igen patikánként eltérőek lehetnek az árak. Körülöttem van 8 gyógyszertár, 3 műszakban dolgozom....tehát volt szerencsém mindegyikbe bemenni. Nem kell "patikusnak" lenni ahhoz h lássam a blokkomon h a Yadine az egyikben 7890ft, a másikban 7450 ft....sok majom...sokeszű liba..

2009. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Én most azt találtam egy táblázatban, hogy 6240. Igazából én is azt szedem, de nem én vettem eddig magamnak. (:
2010. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!