Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtudná nekem vki mondani h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná nekem vki mondani h mennyibe kerül 3havi Samba fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
légyszi irjatok!!fontos!!köszi
2009. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%
A kérdést feltevő már nem is reagál az itteni dolgokra. Biztos egy kamu kérdés volt.
2009. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
75%
jól lepontoztak bazeg:D pedig énmég írtam is a kérdezőnek fontos információkat...na ígypróbáljon meg az ember segíteni...
2009. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
38%

Minek írjon a kérdező. Biztos már unja a dolgokat, hogy van aki így leszólja. Vagy már el kellett mennie a géptől. Ez elég h..lye kamu kérdés lenne. :)


Amúgy meg tuti a gyógyszertármániás pontozott le mindenkit. Én mindenkit felpontoztam, aki mellettem áll. Én vagyok az aki lassan nyugtatót fog szedni. :))

2009. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érekel a ponozás. Nem kell rám fogni. Van itt elég olyan aki megteszi ha akarja.
2009. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%
Ja és nyugodtan szedj nyugtatót. Ugyan is van és lesz is még ilyen aki nem a te izlésed szerint fog válaszolni.
2009. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Nem az én ízlésemről van szó, hanem a te hü..eségedről. Ha neked már az sem tetszik, hogy itt valaki egy gyógyszer áráról érdeklődik, akkor csak sajnálni tudlak. És amint látod, ezzel nem vagyok egyedül.


Eddig is olvastam már sok b...romságot, sőt jó kis vitákat is folytattam, de olyan unintelligens emberrel, mint te még nem futottam itt össze. Részemről ennyi, már nagyon unom az értetlenségedet. További szép napot! :)

2009. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%
Neked meg az nem tetszik, hogy itt van aki más véleményen van és nem épp olyan választ ad amit te nagy k.c.a fejeddel nem birsz felfogni. Tényleg sajnálni lehet. Te kezded a vitákat másokkal. Inkább ha nem teszik annak a véleménye ne is válaszolj rá.
2009. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
:))))))))))))))))))))))
2009. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
75%

demért csak engem pontoznak le?

kigugliztam a kérdezőnek amit kérdezett (majdnem) azt kapok rá 49%ot?

hát komolyan mondok, elmehettek a büdös francba

2009. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
75%

mi van itt? Mi ez a cirkusz, ezen az egy szerencsétlen kérdésen? Nem bírtok magatokkal vagy mi a fene van?

Aki nem tudja a választ az minek okoskodik? Akik ennyire kötekedhetnékek, menjenek a "13 évesen terhes vagyok" rovathoz. Ez egy normális, értelmes kérdés. És hű, írok egy érdekeset. Felirattam tabit a dokinál, azt mondta h 5000-ből kitelik...én meg lazán hittem neki, és a gyógyszertárba esett le a pofám amikor közölték h 8000.

Inkább kérdeztem volna meg mástól, mielőtt égek egy sort h nincs nálam elég zsé.

Ha eszem lett volna ide beírhattam volna, hátha az "okosabbik" része a válaszolóknak adott volna tippet h ki mennyiért váltotta ki...

Sok észkombájn itt éli ki magát....förtelem...

2009. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!