Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtudná nekem vki mondani h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná nekem vki mondani h mennyibe kerül 3havi Samba fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
légyszi irjatok!!fontos!!köszi
2009. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
53%

ja, és csak h tudjátok, én is rákerestem erre a samba bogyóra, és full semmit sem találtam róla.

na erről is ennyit...

Mindegy, kedves kérdező, sajnos én nem tudok ebben a kérdésben segíteni neked.

2009. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
34%
Jé és van egy olyan válaszoló akinek az orvos más összeget mondot mint amit a patikában. Ezért jobb ott megkérdezni, mint itt feltenni ilyen kérdést. Egyáltalán nem is biztos, hogy beszerezhető még vagy van e. Legközelebb meg az lesz kérdező kérdése, hogy ha végijárta a patikákat/ patikát még hol nézze meg. Se én se itt más nem vagyunk látnokok. Aki ezt nem érti meg az vessen magára.
2009. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
52%

Csak azért is a tiéd legyen az utolsó szó mi? :) Rájöttem, te patikus vagy, aki bele van bolondulva a munkájába! :)


Az orvos néha azt sem tudja, hogy lehet-e még kapni azt a bizonyos gyógyszert. Ők tényleg nem mindig megbízható források. De tegyük fel, ne adj Isten, mi van ha, esetleg lehet olyan ember, aki ÉPPEN TEGNAP váltotta ki PONT ezt a gyógyszert és olvassa EZT A HONLAPOT. Könyörgöm, ő nem hiteles forrás akkor??????? :)


A kérdezőnek üzenném, hogy ha véletlenül még idelátogat, írja már meg annak a k..rva gyógyszernek az árát! Most már nagyon kíváncsi vagyok rá.


HAJRÁ GYÓGYSZERTÁRFETISISZTÁK!

2009. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Én ezt szedem már 5 napja... 6000 egynéhányszáz pénz háromhavi adag. Állítólag elég jó. Gyógyszertárban előjegyzés alapján válthatod ki pár nappal később!

2009. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
57%

Na végre valaki! Istenem! TÉged vártunk egész nap! :) Köszi a tájékoztatást a kérdező nevében is.


Látod gyógyszertáros! Ezt szedi, tehát le tudta írni a választ a kérdésre! És most mindjárt azzal jössz, hogy a gyógyszerek ára nem egyforma a gyógyszertárakban. De tudod mit, ha van is eltérés az nem sok! Így már képben van a kérdező! :)

2009. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó válaszolónak. Szedjél már be dili bogyót te k....a, r...c. Igaza van annak aki azt írja, hogy nem mindenhol egyforma. Ahol én lakom ott nem is rendelnek ilyet. Vissza kellett mennem a dokihoz másikat íratni ami kapható. Szítod itt a nagy r...c fejeddel a vitát. Szóval egy jópárszor te vagy aki kötekedik, mert nem bírod elviselni ha valaki nem ért veled egyet. Minek írsz választ ha még te sem tudtad? R...c
2009. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
52%

Nézd cunci! Ha te értelmes embernek tartod magad, akkor nem válaszolsz egy r..anc hozzászólásaira. Főleg olyanéra, mint én, aki nem bír magával és csak válaszolgat. Te se nagyon bírtad leállítani magad.


De megkövetek mindenkit. Elnézést ezért a hosszú vitáért. Nem kellett volna felvennem a kesztyűt, és válaszolnom egy bekattant névtelen senki beszólásaira. Akkor a vita lezárva, itt a vége. Jó éjt mindenkinek.

2009. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%
Neked nem cicus vagyok és nem is az aminek gondolsz. Igen van eszem. Talán még több mint neked. Ri...kám.
2009. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
52%

De gonosz vagyok! Csak azért is válaszolok! :)


Tanulj meg olvasni! CUNCI és nem CICUS! A vörös ködtől már nem láttad rendesen? :)


És még egy jótanács a végére: jól mosd ki szappannal a szádat! Enyén szólva mocskos! :)

2009. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
75%

21:27es szimpatikus...:D és igazat adok neki kb mindenben:D

(énmár írtam ide, én gugliztam ki, amit aztán lepontoztak..:S meg eccermár egyetértettem 21:27essel)

megértem mit érzel..:D eccer énis keveredtem egy ilyen vitába, az istennek sem tudtam elmagyarázni az illetőnek, h mi a lényeg, meg mért ír hülyeségeket, meg egyáltalán minek vitatkozik, de csaknem értette meg, csak mondta a magáét, csűrte-csavarta, de akkorsevoltjó:D

2009. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!