Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtudná nekem vki mondani h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná nekem vki mondani h mennyibe kerül 3havi Samba fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
légyszi irjatok!!fontos!!köszi
2009. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
32%
Van a közeledbe gyógyszertár nem? Minden hol más árban vannak a tabik. Meg mindenki másfélét is szed. De amúgy beütöd a keresőbe és ki kéne adnia a gyógyszertár keresőben is.
2009. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy 5000-6000 ft körül van.
2009. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ezaz oldal is egyfajta "kereső". Írok egy kérdést és várom a választ. Ezzel mi a bajotok. Ha veszed a fáratságot és rányomsz a válasz gombra, akkor normálisan írj, ne azt, hogy használja a keresőt. Egyébként nem dob ki árakat az sem.


Bocsi de én sem tudom, mennyibe kerül. Csak az ilyen válaszokat nem csípem, hogy ott a kereső.

2009. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted itt mindenki patikus? Lehet a közelében gyógyszertár nem?
2009. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem hinném, hogy itt csak patikusok vannak. De talán van egy pár olyan normális ember, aki már szedett ilyet, és normális ember módjára leírja, hogy mennyibe kerül.


Ha van egy ilyen oldal, ahol mindent meg lehet kérdezni, minek menjen gyógyszertárba? Szerintem menj te és vegyél magadnak nyugtatót. :)

2009. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem töled kérdeztem, hanem azoktól akik netán ilyet szednek!!Amugy meg neked nem mindegy h hol kérdezem meg?jah és az volt az első h a keresőbe beirtam csak mivel sehol nincs kiirva az ára, gondoltam itt megkérdezem, de ha neked ez fáj akkor ne is lépj be ilyen oldalakra, meg szerinted akkor miért az a neve az oldalnak h GYAKORIKÉRDÉSEK?

a többieknek köszönöm a válaszokat!:)

2009. szept. 8. 12:13
 7/46 anonim ***** válasza:
16%
Képzeld el én bemegyek a gyógyszertárba és ha nem tudom a gyógyszerem árát akkor van szám és megtudom kérdezni. De úgy látszik te ahoz béna vagy. Az orvostól is meglehet kérdezni. Van telefon is a világon.
2009. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
69%

Milyen orvostól?? Kisebb gondjuk is nagyobb annál a dokiknak, hogy ilyen kérdésekre válaszolgassanak. És egyébként sem a doki veszi fel a telefont, hanem az aszisztens, aki rövid úton elhajt, ha ilyen kérdést teszel fel.


Igazad van, van szája az embereknek és meg lehet kérdezni gyógyszertárban is. De arra nem gondoltál, hogy esetleg otthon van a kérdező, és most akarja tudni? Miért olyan nagy probléma neked, hogy itt megkérdezi, hátha van olyan aki szedi és tud neki válaszolni?? Az ilyen k...csög emberek, mint te ebben élvezkednek, hogy bunkó válaszokat írnak?


Most megsértődhetsz ezen, de te kezdted.

2009. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
16%
Te meg miért nem tudod elfogadni, hogy van aki más véleményen is van. Ja az aki a keresőt írta igaza van.
2009. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
55%

Azt nem tudom elfogadni, hogy itt egyesek bunkóznak a másikkal. Az nem vélemény, hogy szemétkedek, hogy "itt nem mindenki patikus, honnan tudjuk a választ???". Ez a kérdés nem arról szólt, hogy mi a véleményed arról, hogy a kérdező miért nem a keresőt használja, vagy megy be egy gyógyszertárba.


Sokmindent el tudok fogadni, másnak a véleményét is, de nem akkor ha leh..lyézi a másikat. (Természetesen nem írtad ezt, de ez volt a lényege a válaszodnak)


És azt is leírta a kérdező, hogy használta a keresőt, de nem kapott úgy sem választ.

2009. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!