Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtudná nekem vki mondani h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná nekem vki mondani h mennyibe kerül 3havi Samba fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
légyszi irjatok!!fontos!!köszi
2009. szept. 8. 11:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
52%
A gyógyszertárban a pontos árát a tablettának megtudják mondani. Minden hol más árkategóriában van. Neked még tipped sem volt, hogy talán mennyibe is kerülhet. Főlöslegesen húzod fel magad. Nem kell itt leh...ni a másikat. Szedj nyugtatót.
2009. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
48%

szia. én rákerestem neked neten, de sztem ez most jelenleg nincs forgalomban:D

seholsem írtak rá árat, egy weblap volt, ahol a 21 db-ot 2300 vmennyinek írta, de azvolt odaírva h vénynélküli, így feltételezem ez vagy nagyon régi, vagy átverés.


egyébként ezt találtam még neked: Samba filmtabletta 1×21 db (OGYI-T-20744/01)

„Richter Gedeon Nyrt.”

Alaki hiba:

A készítmény csomagolása nem felel meg az OGYI

42/40/2009. számú forgalombahozatali engedély-

ben foglaltaknak, a tárolásra szolgáló tokot nem

tartalmazza

2009. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
41%

:))) Istenem, addj türelmet, de rögtön! Attól, hogy nem egyforma az ára a különböző gyógyszertárakban, még le lehet írni, hogy pl. 6000 forintért váltottam ki nemrég. Nem? Nem több ezer forint az eltérés a gyógyszertárak között. Még ha ő nem is ennyiért szerzi be, nagyjából be lehet lőni így, hogy mennyibe fog kerülni.


De úgy látom nagyon egysíkú a gondolkodásod. Ezer meg egy oka lehet, hogy miért nem gyógyszertárban kérdezi meg, hanem itt. Pl. Most csörgött rá egy barátnője, hogy nem tudja elég pénz van-e nála, hogy majd délután, mikor megy a gyógyszertárba ki tudja-e váltani. Erre a kérdező, aki a gép előtt ül, gondolja, hogy megkérdezi egy olyan oldalon, aminek az a neve, hogy GYAKORI KÉRDÉSEK. Ide azért írunk, mert meg akarunk tudni valamit. Ilyen forgatókönyv is lehet, és beláthatod, hogy miért nem gyógyszertárba mentek kérdezősködni.


Én még nem is tippeltem? De csúnya vagyok!! :) Jól mutatna itt, hogy nem tudom, de tippelek egyet: 4000 Ft. :)


Nagy az isten állatkertje. Látom nem éred fel ésszel a mondandómat, inkább be is fejezem, mert már nagyon gyerekes ez. Tippelek: te 12 éves vagy! :)

2009. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
23%
Jártam már úgy, hogy nem volt nálam elegendő összeg és még is bementem a gyógyszertára. Nem kötelezik ott, hogy azonnal ki is váltsa. Ott normálisabbak vannak mint itt te vagy.
2009. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
52%

Értsd már meg, hogy csak tudni akarta, hogy mennyibe kerül, mielőtt elmegy kiváltani. Lehet, hogy ha valaki itt leírta volna és nincs nála elég, akkor szerez még hozzá, hogy ne kelljen kétszer mennie a gyógyszertárba.


Mi vagy te? Gyógyszertár-rajongó? :)


Lehet, hogy kiírok én is egy kérdést, hogy mennyibe kerül a legjobb nyugtató, amit kapni lehet. Ugye oda nem fogsz írkálni? :) Nőiesen bevallom, lassan szükségem lesz rá, annyi "értelmes" ember megfordul itt.

2009. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szedj nyugtatót. Nem nem vagyok gyógyszertár mániás. Tudom, hogy ott legalább megkapom azt a választ a gyógyszerárral kapcsolatban. Ide ilyen kérdést nem is írnék ki. Mivel tudom, hogy erre a kérdésre úgysem lehet pontos választ adni. Ja és mások is írnának olyna válaszokat amit Te nem bírsz elviselni.
2009. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
62%

a gyógyszertár mániásnak üzenem, h ide azért írnak emberek kérséseket h vmit megtudjanak otthonról...:D érted?:D nincs kedve ezért elmenni a gyógyszertárba, mert leghet nemlesz nála annyi pénz, ésakkor mehet mégegy kört, ezért gondolta kiírja ide kérdésbe...nemkért pontos választ, csak kb. temeg ha nemtudsz értelme választ adni, inkább ne írjál. kb minden kérdésre lehet ilyet írni, h: gyógyszertár, meg orvos, meg tökömtudja, de ezaz oldal nemazért van.

nekem gőzöm sincs mennyi ez a tabi, dehamár megnyitottam a kérdést, és nemtudtam bele semmi hasznosat írni, akkor vagy nemírok, vagy unalmamban utána nézek. nos, én unatkoztam, és utána is néztem, fentebb olvasható vhol a válaszom.

2009. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez egy normális kérdés. általában a normális kérdésre rendes emberek válaszolnak, olyanok akik nem nézik le a kérdezőt. Attól, hogy te legelőször gyógyszertárba mennél, nem kell itt lehurrogni valakit, aki nem oda megy.


Ez a válasz: "Van a közeledbe gyógyszertár nem? Minden hol más árban vannak a tabik. Meg mindenki másfélét is szed." nagyon támadó, mintha nem is lettél volna tisztában a kérdéssel, csak az ideg szólt belőled. :) Ugye? Miért nem megy a h..lye kérdező a gyógyszertárba? Miért, miért, miért? :) Mi az, hogy mindenki mást szed? ő egy konkrétra kérdezett rá. :)


Attól, hogy nem egy árban vannak, még lehet árat írni. Vagy ha te tudnád, akkor sem mondanád meg, mert máshol más lehet az ára? Akkor elég lenne hozzátenni, hogy máshol nem biztos, hogy ennyi. De nem is értem minek magyarázom neked. Valamiért nagyon nem akarod megérteni.

2009. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de jó, akadt egy szövetségesem. :) Köszi! Már kezdtem azt hinni, hogy én vagyok a zizi és az érthetetlen. :)
2009. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
38%
Előző vagyok. Olyat én is szoktam, hogy rákeresek a kérdezőnek gugliban. Néha nekem sem akaródzik guglizni, annyi az infó. Fogja a fene kiszemezgetni, ami nekem kell. Gondolom sokan ezért itt kérdeznek.
2009. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!