Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagyon, nagyon hülye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon, nagyon hülye vagyok vagy még van remény és nem vagyok terhes? :S

Figyelt kérdés

szval én kárpátalján élek, egy ruszin-magyar családban, egyik nagymamám ruszin. neki vannak ilyen babonái, amikben én nem hiszek, de néha mégis úcs csinálom, ahogy mondja :S


amikor miskolcra jelentkeztem középsuliba, akkor a felvételi előtt azt mondta, hogy legyen nálam a keresztes nyaklánca, és akkor nem lesz semmi baj, nem is lett, felvettek. aztán amikor a barátommal először készültünk csókolózni, valami teakeveréket adott, olyan mint amikor a kínai filmekbe ilyen kis filterekbe rakják a füveket, az kellett, hogy nálam legyen. négy héttel ezelőtt pedig az első együttlétünkre készültünk, és azt mondta, hogy ugyanúgy, legyen nálam a gyufásdoboz, amit ad.

jjjjjaj olyan hülye vagyok:(((((( és mivel ugye neki vannak ezek a babonái, én is követtem és volt a zsemebe, mint a felvételikor a kereszt, meg a csókkor az az izé, amikor először lefeküdtünk a barátommal ksulis gólyatábor után (ott jöttünk össze). a barátom nem akart óvszert használni, de nem volt baj ugye, mert volt ez, amit mama adott. de már 4 hete nem jött meg!!!!! és nagyon pontos szokott enni, szinte napra pontosan!:S

először azt hittem az volt a baj, hogy a nadrágzsebemben maradt, mert ugye az lekerült rólam, de aztán rájöttem, hogy a gyufásdobozban tabi volt :((((((:S és azt akarhatta, hogy vegyem be, de ugye én a korábbiak miatt azt hittem, hogy ez is ilyen "legyen nálad" dolog, és az elég:SSS tudna valaki segíteni, hogy ilyenkor mit lehet csinálni? vagy lehet, h az első együttlét után később jön meg? lehet, nem?



2012. dec. 26. 13:53
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
50%

a 15 éves büszke nő, aki gondolkodás nélkül otthonba dobná a gyerekét, és ezért nekünk tisztelnünk is kéne. OKÉ.

Bocs, de gyanús, hogy a válaszolók között nincs szociális munkás.

2012. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
csináljam inkább azt, amit mindenki más?? aki gondolkodás nélkül a halálba dobná a gyerekét, és ezért nekünk tisztelnünk is kéne, mert valami felvilágosult nő? OKÉ, engem nem így neveltek. elismerem, hogy hülye voltam. ha visszamehetnék, nem így csinálnám. segíséget kérek, hogy hogy tudnám rendezni a jelenlegi helyzetemet:S ennyi:((( de a fiamat/lányomat nem öletem meg
2012. dec. 26. 20:15
 23/44 anonim válasza:
19%

off: "otthonba dobná" - ez gyönyörű és értelmes volt. Inkább azért kéne tisztelni, mert nem akarja megölni a babát.

És igen, lehet szerezni esemény utáni tablettát orvos nélkül is...


Kérdező! Nyomás tesztet venni! Ha egy hete késik, akkor azt kimutatja bármilyen drogériás teszt is. Nekem késett már (amúgy rendszeres a ciklusom) az idegesség miatt, és produkáltam a terhességi tüneteket, úgy paráztam. Aztán mégse lett semmit, miután csináltam tesztet és negatív lett, meg is jött :)


Előbb tudd biztosan, hogy mi a helyzet, utána ráérsz agyalni a többin.

2012. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
79%

17:57-es kommentelőnek írom hogy spec a mi sulinkban múlt héten volt a gólyatábor hála a "profi"szerevezésnek és amikor sikerül összehozniuk akkor is október vége felé szokott lenni

a terhességet nem lehet eltitkolni,olyan viszont van hogy nem igazán észrevehető,van aki 10-12kg hízik,de osztálytársam és nénikém is alig híztak 2-3 kg és nem nagyon lehetett látni hogy terhesek

2012. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod 15 éves vagy,nem 10,és hogy nem vagy idióta.

Akkor tudnod kellett volna,hogy ha nem védekeztek sehogy se,akkor teherbe eshetsz!!!!De eleve,hogy lehet hogy ilyen fiatalon már szexelsz!!??Itt látszik meg hogy tényleg idióta vagy!

2012. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

24-es. köszönöm a választ, remélem nálam is beválik

25-ös. nem tudom hol élhetsz:S de még én is tudom, hogy a tizenötévesek 25% él nemi életet, az kb majdnem 10-ből 3. most becsukhatod a szemed, és elítélhetsz engem:((((, de ez attól még van és létezik. én meg azt tartom idiótának, aki ismeretlen embereket csak úgy lehord:S a kopjúter mögül

2012. dec. 26. 21:24
 27/44 anonim válasza:
83%
Hát nem tudom,hogy melyik a jobb. Elvetetni,vagy inkább örökbe adni,hogy aztán élete végéig azon rágódjon,hogy miért adhatták örökbe,miért nem kellett a szüleinek... Én elvetetném,ha már felnevelni nem tudnám. Na meg utána hogy tudsz majd a tükörbe nézni? Szülnél egy kisbabát,és eldobnád magadtól? Még szerencse,hogy nem hiszem,h komoly ez a kérdés. Bár nekem is volt 1 olyan hülye barátnőm,aki meg azt hitte,hogy szüzesség elvesztése után 1 évig nem eshet teherbe. xD
2012. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
67%
Hát tudod... Ha most elveteted akkor megszakítod azt a folyamatot, hogy egy baba legyen belőle. 12 hetes koráig még nincs köldökzsinór sem, tehát önállóan néhány milliméter nagyságú borsószemként van benned, és nincs baba formája, és nem érez fájdalmat illetve gondolkozni sem tud még azon, hogy ,,megölöd-e"- ahogyan írtad. Viszont ha 15 évesen örökbeadsz egy babát akkor 20 évesen rádöbbensz, hogy valakinek az anyja vagy akit nem érinthetsz meg, 25 évesen elkezded keresni, megbánod és 30 éves korodra bele is őrülhetsz. Ha már mindenképpen egy rossz döntést kell meghoznod és a helyedben nem tartanám meg. bevallom, hogy 17 évesen átestem egy hasonló dolgon, majd 8 évvel később most van egy 2 éves kislányom, egy férjem és mindenünk megvan. Addig a pillanatig sokszor megbánást éreztem amíg a kislányom meg nem fogant. Ezután nagyon vártam az érkezését és ma már tudom, hogy ha nem vetettem volna el az első terhességemet akkor nem tudtam volna lediplomázni (sőt leérettségizni sem), nem tudtam volna dolgozni, hogy később a fizetésem után gyedet kaphassak illetve a párommal együtt már előtte lassacskán tanulás mellett is elkezdtük felépíteni az otthonunkat és tudatosan a család-tervezéssel foglalkoztunk. Igazából legjobban önzőségből hiányzott amíg meg nem született a lányom. Kíváncsi voltam mennyire hasonlítana rám, ha élne, milyen lenne egy babát megfogni, megölelni a gyermekemnek tudni... De beláttam, hogy mindennek eljön a maga ideje. Most már egyáltalán nem jut eszembe ami akkor történt, ha beszélek róla sem érint meg igazán. A lányom minden rosszat feledtetett velem. De ha akkor örökbe adtam volna, most keserűen arra gondolnék, hogy vajon jól bánnak-e vele, hogy mennyire sérült lelkileg azáltal, hogy tudja, hogy őt a saját anyja nem tudta felnevelni. Tudod az árvaházi gyerekek pszichésen mind hátrányos helyzetben vannak. Sajnálom őket, a meg nem született babákat is. Valahogy még is úgy érzem ilyenkor a legnehezebb ,,jól" dönteni. Én 17 évesen nagyon szerettem volna, aztán még is elmentem. Szenvedtem a tudattól és szörnyű volt bemennem a kórházba. De akkor valahogy felnőttem. Rádöbbentem, hogy nem csak az én jövőmről hanem egy kisbabáéról és az akkori ,,apuka" életéről is szó van. Az önzőség pedig a gyerekek egyik jellemvonása. A leg értelmesebb dolog az lenne, ha legalább a nagymamádnak elmondanád, elkísérne orvoshoz. Ha bebizonyosodik a terhesség ténye, akkor pedig a szüleid elé állva kell színt vallanod és kérdned minél hamarabb a segítségüket és tanácsaikat. Van olyan család ahol vallási okokból adódóan megtartatják a babát, van ahol más tényező szerint döntenek. Az egyik ismerősöm 20 évesen a szüleivel élt, a párja szintén, tanultak. Vallási okokból össze kellett házasodniuk és a babát megtartaniuk. 6 éve élnek így, a lány is a saját és a fiú is a saját szüleinél, a gyerekük a nagymamát szólítja anyának és ő is látja el születése óta... gyakorlatilag nekik szült gyereket. Egy másik hasonló esetnél a 18 éves lányt szintén összeházasították, a fiút odaköltöztették a lány szüleihez, a gyereket szintén a nagymama neveli jóformán bár a baba még kicsi. Az anyukáját a keresztnevén szólítja. A fiúval a házasságuk házasságtörés miatt fél évig tartott. Sajnos szülés óta hihetetlenül elhízott BRUTÁLISAN és mivel elég nagy igényű lányról van szó biztos vagyok benne, hogy jó ideig nem fog még párt találni, ha le nem adja vagy az igényeit vagy a kilóit. Azt hiszem egyik példa sem a legvonzóbb. De természetesen ez a helyzet sem az. Kívánom, hogy a számodra legjobb döntést hozd meg. Viszont tudnod kell, hogy az orvos a titoktartás mellett mivel kiskorú vagy adhat tájékoztatást a szüleidnek, másnak természetesen nem. De 18 éves korodig de egyedül semmiképpen sem dönthetsz. És szerencséd, hogy elmúltál már 14 éves különben még a törvény büntetné is a dolgot(gyámhatóság pl a szüleidet ellenőrizné egyből, mivel ők felelősek érted te kiskorúként még semmiben nem hozhatsz döntést)... Mikor szültem volt egy 16 éves lány is és szülés után rohantak a szüleit megkeresni hogy aláírják a baba születéséről szóló papírokat, mert hivatalosan ők lesznek a gyámja a babának... szóval bár elég idősnek érzed magadat sok mindenhez jogilag te nem egy nő vagy hanem egy gyerek aki nem rendelkezhet a testével. Te bármit is fogsz csinálni, ha bűnt követsz el a szüleidet fogják elővenni és ha gyereket szülsz gyakorlatilag a szüleidnek kell majd örökbe adniuk...
2012. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
irány a drogária vagy gyógyszertár és vegyél egy TESZTET, még semmi sem biztos
2012. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

28-as: köszi szépen a nagyon részletes válaszodat. nem akarok a döntésedről semmit se mondani, mert te felnőttebb vagy meg idősebb, én meg csak egy hülye liba, haogy az priviben megkaptam. mégis azt gondolom, hogy amit leírtál az egy eset, nem feltétlen kell mindennek úgy történnie:S persze ő elhízott, de én majd utána lefogyom. ennyi. meg nálunk nem lesz az ami ott, hogy a nagymama az anyja, mert örökbe akarom adni. neked az fájt volna jobban, ha tudod, hogy van valahol egy lányod, nekem meg az, ha tudom, hogy megöltem:((((( embere válogatja.

azt meg nem rétem, hogy miért akartál becsapni:((( megértem, h így könyeb lett volna nekem, de akkor sem volt szép, hogy együttérző hangon hazudsz.

[link]

12 hetesen igenis van magzatzsinór, sőt minden belső szerve éppen olyan, mint nekem vagy neked!

az meg, hogy az orvos titkos tart... tudom, magyarban már van ilyen, de nálunk mindenre van példa. ha lég pénzt adsz, senki se tudja meg, hogy ott voltál, ha meg nem, akkor az egész mindenség. arról meg nem tehetek, hogy az állam nem ismeri el, hogy igenis nekem is van akaratom. az pedig az, hogy a babát megtartom, és örökbe adom, ha terhes vagyok. de én nem akarlak becsapni, mint te engem, én nem akarok rád semmi rosszat mondani, és így utólag is gratulálok a babádhoz:) egyszer biztos nekem is lesz egy ilyen szépségem.

2012. dec. 27. 11:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!