Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagyon, nagyon hülye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon, nagyon hülye vagyok vagy még van remény és nem vagyok terhes? :S

Figyelt kérdés

szval én kárpátalján élek, egy ruszin-magyar családban, egyik nagymamám ruszin. neki vannak ilyen babonái, amikben én nem hiszek, de néha mégis úcs csinálom, ahogy mondja :S


amikor miskolcra jelentkeztem középsuliba, akkor a felvételi előtt azt mondta, hogy legyen nálam a keresztes nyaklánca, és akkor nem lesz semmi baj, nem is lett, felvettek. aztán amikor a barátommal először készültünk csókolózni, valami teakeveréket adott, olyan mint amikor a kínai filmekbe ilyen kis filterekbe rakják a füveket, az kellett, hogy nálam legyen. négy héttel ezelőtt pedig az első együttlétünkre készültünk, és azt mondta, hogy ugyanúgy, legyen nálam a gyufásdoboz, amit ad.

jjjjjaj olyan hülye vagyok:(((((( és mivel ugye neki vannak ezek a babonái, én is követtem és volt a zsemebe, mint a felvételikor a kereszt, meg a csókkor az az izé, amikor először lefeküdtünk a barátommal ksulis gólyatábor után (ott jöttünk össze). a barátom nem akart óvszert használni, de nem volt baj ugye, mert volt ez, amit mama adott. de már 4 hete nem jött meg!!!!! és nagyon pontos szokott enni, szinte napra pontosan!:S

először azt hittem az volt a baj, hogy a nadrágzsebemben maradt, mert ugye az lekerült rólam, de aztán rájöttem, hogy a gyufásdobozban tabi volt :((((((:S és azt akarhatta, hogy vegyem be, de ugye én a korábbiak miatt azt hittem, hogy ez is ilyen "legyen nálad" dolog, és az elég:SSS tudna valaki segíteni, hogy ilyenkor mit lehet csinálni? vagy lehet, h az első együttlét után később jön meg? lehet, nem?



2012. dec. 26. 13:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%
elmenni orvoshoz, még megcsinálják az abortuszt
2012. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Sajna az első együttlétnek nincs olyan "mellékhatása"hogy később jön meg:S

Orvos,teszt,nagyon kicsi az esély de akár az idegességtől is késhet,de nem hiszem hogy ilyen sokáig.

2012. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem az eszedért fognak szeretni... Na mindegy.
2012. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

dm-ben van ócsó terhességi teszt, meg óvszer.

Az legyen nálad.

2012. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
66%
ez kamu. nem ihszem el
2012. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
nem lehetek terhes:S de ha véletlenül!! az lennék, akkor mikor fog látszódni rajtam?:S 4 hete nem jött meg, 5. héttől nőni fog már a hasam?:S nem vetethetem el, de akkor apám meg nagyapám meg engem fognak megölni:S
2012. dec. 26. 14:29
 8/44 A kérdező kommentje:
vagy van valami, amivel ez jól rejthető? hallottam olyat, akit nem látszott, ő hogy csinálhatta? úszás óra alól meg lehet felmentést kérni, mert akkor biztos ltszódna!!!:((
2012. dec. 26. 14:30
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

a mesebeli szegény legényt is több sütnivalóval bocsátották a szülei a nagy világba

a gyerek elvetetéséhez kell a szülők aláírása is

gyerek ne szüljön gyereket szerintem!

de orvoshoz egyedül is el tudsz menni

vagy keresd meg az iskola védőnőjét, ő majd segít

2012. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
magyarországon nem tudok elmenni orvoshoz, otthon meg apám ismeri az orvost:SSSS nem tudok. védőnő meg felhívja apuékat
2012. dec. 26. 15:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!