Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagyon, nagyon hülye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon, nagyon hülye vagyok vagy még van remény és nem vagyok terhes? :S

Figyelt kérdés

szval én kárpátalján élek, egy ruszin-magyar családban, egyik nagymamám ruszin. neki vannak ilyen babonái, amikben én nem hiszek, de néha mégis úcs csinálom, ahogy mondja :S


amikor miskolcra jelentkeztem középsuliba, akkor a felvételi előtt azt mondta, hogy legyen nálam a keresztes nyaklánca, és akkor nem lesz semmi baj, nem is lett, felvettek. aztán amikor a barátommal először készültünk csókolózni, valami teakeveréket adott, olyan mint amikor a kínai filmekbe ilyen kis filterekbe rakják a füveket, az kellett, hogy nálam legyen. négy héttel ezelőtt pedig az első együttlétünkre készültünk, és azt mondta, hogy ugyanúgy, legyen nálam a gyufásdoboz, amit ad.

jjjjjaj olyan hülye vagyok:(((((( és mivel ugye neki vannak ezek a babonái, én is követtem és volt a zsemebe, mint a felvételikor a kereszt, meg a csókkor az az izé, amikor először lefeküdtünk a barátommal ksulis gólyatábor után (ott jöttünk össze). a barátom nem akart óvszert használni, de nem volt baj ugye, mert volt ez, amit mama adott. de már 4 hete nem jött meg!!!!! és nagyon pontos szokott enni, szinte napra pontosan!:S

először azt hittem az volt a baj, hogy a nadrágzsebemben maradt, mert ugye az lekerült rólam, de aztán rájöttem, hogy a gyufásdobozban tabi volt :((((((:S és azt akarhatta, hogy vegyem be, de ugye én a korábbiak miatt azt hittem, hogy ez is ilyen "legyen nálad" dolog, és az elég:SSS tudna valaki segíteni, hogy ilyenkor mit lehet csinálni? vagy lehet, h az első együttlét után később jön meg? lehet, nem?



2012. dec. 26. 13:53
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Az orvosi titoktartás minden országban ugyan azt jelenti.

És nem mindegy, bakker? Ha megszületik, nem lesz láthatatlan!

2012. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
akkor te még nem ismered ukrajnát "bakker":S újságírót se lehet ölni, az egyik nagybátyámat mégse láttuk már öt és fél éve. ha megszületne, odaadnám egy árvaháznak vagy ilyesmi, nem kell, h utána látszódjon:S csak addig ne
2012. dec. 26. 16:48
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez kamu...a magyar sulikban a gólyatábor általában a nyár végén van, de tegyük fel hogy nektek szeptember elején volt. mondjuk ha utána feküdtetek le akkor max de nagyon max szeptember végén volt gondolom a dolog. na most ha megfeszülök se jön ki a négy hét...ja és milyen gyógyszert adott már nagyanyád? 72órásat? és honnan szedte? felíratta a körzetivel? na persze...



ha pedig nem kamu, akkor irány a drogéria, tesztet venni és ha pozitív akkor bizony el kell mondani otthon, mert észre fogják venni hogy nő a hasad főleg ha vékony lány vagy, és megszülni sem fogod tudni egyedül majd utána örökbe adni..

2012. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

#13 bocsi, de nem fekszek le mindenkivel, akivel összejövök, pláne, ha ő volt nekem az első, az én egyetlenem. miután összejöttünk, szinte rögtön szakítottunk (szeptember 12.), mert az uncsitesójánál egy buliban megcsókolt egy másodikost. de utána bocsánatot kért, meg részeg volt, szóval novemberben megint összejöttünk, és minden jól volt. a hó végén, 28. környékére időzítettük az együttlétet, mert akkor mindkét szobatársam intrin kívül volt. és többek között emiatt is nem aggódtam, mert nálunk a felvilágosítóban azt beszéltük, hogy a szüzesség elvesztésekor szinte lehetetlen teherbe esni:S

és ha meghíznék látszana? ha mostantól elkezdenék zabálni, és folyamatosan híznék, akkor nem lenne baj, nem? mert azt olvastam, hogy a kövér lányokon nem látszik. és akkor utána odaadom egy otthonba. ilyet lehet, nem?

2012. dec. 26. 18:34
 15/44 anonim ***** válasza:
de igen a kövér lányokon is látszik. és ami a lényeg: NEM TUDOD EGYEDÜL OTTHON MEGSZÜLNI, ÚGY HOGY SENKI SE LÁSSA, ÉS MIVEL KISKORÚ VAGY AZ ÖRÖKBEADÁS DE LENNE OLYAN SIMA ÜGY, SZÓLJ RÓLA OTTHON, MÉG ELTUDOD VETETNI!!!!!
2012. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
de nem akarom elvetetni:((( ha terhes vagyok, és tényleg a szívem alatt hordok valakit, akkor ő sem akarná, hogy elvegyek az életét, nem?:S otthon nálunk nem olyan a rendszer, mint itt, majd félreteszek pénzt, és egy orvossal elintézem. hallottam már ilyet, az asszony, aki nálunk az intriben egy fiútól lett terhes, elment ehhez az orvoshoz, és ő a házi rendelőjében pénzért elintézte a dolgot. nem lesz baj. csak még azt nem tudom, hogy tudnám adoptálni:S mi ennek a menete?
2012. dec. 26. 18:40
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
bakker hány éves vagy?mint valami 10 éves a stílusod alapján
2012. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Te össze-vissza beszélsz itt minden féle butaságot!

Semmivel se vagy tisztában,semmit se tudsz.Zavaros az

egész történet.Hány éves vagy???

2012. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Az adoptálni szó örökbefogadást jelent, nem pedig örökbe adást.

És döbbenetesen bután viselkedsz, Ukránia ide-vagy oda.

2012. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
jó!!!! tudjátok mit?! 15 vagyok, nem 10, és egy büszke nő. segítséget kértem, mert teljesen magamra vagyok utalva, ahogy azt fent is leírtam. elismerem, nagyon nagyon nagyon hülye voltam, ha most valóban terhes vagyok. de nem vagyok rossz ember, sem idióta, ezt onnan is láthatnátok, hogy nem vagyok hajlandó elvetetni. segíséget kértem, de nincs itt egy jóindulatú férfi sem, aki nem döngölne rögtön a sárga fődig, akik normálisan válaszoltak pedig biztos nők voltak. én kérek elnézést a kérdésemért, én voltam a hülye, hogy ide jöttem segíségért
2012. dec. 26. 20:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!