Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kezdjem újra a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem újra a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Sziasztok.4évig szedtem a gyógyszert de most tartottam pár hónap szünetet.Az lenne kérdés,hogyha ugyan azt a tablettát akarom újra elkezdeni mikor tanácsos beszedni az első szemet,hogy minél kevésbé zavarja meg a hormonháztartásom?A menszesz első vagy 5.napján.(mikor gyógyszert szedtem és a szünet 8.napján újra kezdtem szedni mindig elmúlt tőle a mensim másnapra.Ha most 1.nap veszem be akkor ugyan ez lesz a hatás,alias kimarad egy vérzés,vagy így nem érzékeli olyan korán a szervezet?)Köszi a válaszolat!

2012. dec. 10. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két év kihagyás után kezdtem el szedni, mensi 5. napját mondta a doki, hogy akkor vegyem be az elsőt. Igaz, nekem másfajta gyógyszert írt, mint amit régen szedtem, de ha első napon veszed be, szerintem nem fog kimaradni a vérzésed. De az a tuti, ha rákérdezel az orvosnál :)

2012. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Oké, 4 évvel ezelőtt... régen volt, de tényleg nem rémlik, hogy mi történt, amikor először elkezdted szedni?

Nem, nem fogja elmulasztani.

2012. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem rémlik,ezért kérdeztem.:) Most sajna nem tudok doloihoz sem menni mert külföldön vagyok és mire hazaérek így több hónap kihagyas után apáromhoz szeretnék már védett lenni...:P. Akkor kezdem az első napján!Köszi
2012. dec. 10. 10:23
 4/8 bensdorp ***** válasza:
Mindenképp a betegtájékoztató szerint kezdd!! Ha már nincs meg, interneten megtalálod.
2012. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mi lenne ha egy orvost kérdeznél meg, aki felelősségteljesen tud válaszolni?
2012. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olvastam a betegtájékoztatót! 1 napjátólaz 5.-ig lehet kezdeni!Azért annyira dilis nem vagyok hogy ezt ne tettem volna meg.:)
2012. dec. 12. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
azt mondom hogy kérdezzen meg egy orvost erről a netes arcok helyett és én vagyok lepontozva...köszi :D
2012. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad vna az utolsó kommentet kedves utolsó megértenéd hogy miért vagy lepontozva...Írtam hogy azért kérdezem itt mivel külföldön vagyok és itt nincs lehetőségem orvoshoz menni,s mire hazaérek már védett szeretnék lenni,mert kb csak 10 napot leszek otthon és ezt szeretném kihasználni!Amúgy elkezdtem a gyógyszert a 3.napon így több mint egy hét lesz az első aktus előtt.A betegtájékoztató szerint már védeni kell egy hét után.
2012. dec. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!