Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vény nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vény nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogamzásgátlót szedni, mert 2 éve élek már szexuális életet, de a szüleim erről nem tudnak. Szóval lehet venni vény nélkül? Ha igen mennyiért és mi a neve?

2012. dec. 9. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem lehet!!! Nőgyógyász írhatja csak fel!

Ha lehetne recept nélkül venni teletolod magadat olyan hormonnal ami neked nem kell és akkor csókolom.....

Menj nőgyógyászhoz!

2012. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10ezer ft egy vizsgalat osszessporoljatok ketten elmesz felirja a tabi 3honapra olyan 5-6ezer...sporoljatok.en szuleim se tudnak rola d en mar nagykoru vagyok.
2012. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A pénz nem lenne gond, de még nem vagyok 18. Anyámnak már felhoztam 1 éve hogy mi lenne ha szednék, de szerinte túl fiatal vagyok hozzá... Viszont nem 1x előfordult már hogy gumi nélkül csináltuk és bár 1x se élvezett el bennem, vagy lettem terhes azért bennem van a félsz.
2012. dec. 9. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyedül is nyugodtan elmehetsz nőgyógyászhoz. Felírja szülői engedély nélkül is.
2012. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 18 éves kor alatt nem írhatja fel szülői engedély nélkül. és bárki próbál neked eladni "kamionról leesett" fogamzásgátlót, nehogy kipróbáld! Súlyos következményei lehetnek
2012. dec. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Nem lehet vény nélkül kapni!!Vagy a nőgyóggyal kell felíratni,vagy a házidokival.Persze a leges legelső adag gyógyszert a nőgyógy fogja felírni,mert ő tudja,hogy milyet adhat neked,viszont szerintem a továbbiakban nem szükséges a nőgyógyhoz járni.Legalább is nálunk a házi doki is felírja.Elvittem neki a dobozt,megmutattam mi kell és felírta.

Ja és azt nem tudom,hogy 18 év alatt kell-e szülői engedély,mert én már elmúltam 18 amikor elkezdtem szedni.


23/N

2012. dec. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora hulyeseget!!!:D miert kene engedely szulotol??:D dehogy kell?!:D soha nem kertek es nm is fognak mi koze van barkinek ahhoz h elmesz a dokihoz?tolem nm kertek de mastol sem...ez valami 2012es torveny?xD
2012. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Indira03 válasza:
Nem tom mennyire aktuális, de én 16 voltam amikor felírta a nőgyógyász a fogamzásgátlót, ráadásul ő tanácsolta. És igaz voltak megalázó kérdései amit nagyon magamra vettem mert valóságalapja semmi nem volt és nem is úgy nézek ki... PL 6 szor megkérdezte biztosan csak egy partnerem van-e :) És a szülőknek nem kellett róla tudniuk. A másik meg hogy yasminellét szedek azóta annak 6 éve és nagyon meg vok vele elégedve, nem híztam, és semmi rossz mellékhatása nincs. A másik meg 3 hónapig az orvosom miatt zolye-t szedtem na azt nem tanácsolom az nagyon nagyon rossz... de valakinek beválik, ez a szám igen csekély. új gyógyszer és kb kísérleti nyúl voltam a sok nő közül.
2013. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!