Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedett már valaki csak azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedett már valaki csak azért fogamzásgátló tablettát, hogy megnőjön a melle?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a hormonok miatt nem csak a mell nőhet meg tőle és az se biztos hogy nő, de lehet hasra és fenékre is hájasodni/hízni tőle, de az érdekelne hogy volt e már valakinek valamilyen tapasztalata és ha igen akk irjon kort és a tabletta nevét meg hogy mennyi ideig szedte

2012. dec. 8. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
A kockázatok és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
2012. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ne szedd. Csak ha védekezésre is használod.

A tabletta neve mindegy mivel az orvos mondja meg mit szedsz.

Mindenkire más hatással van.

(minimálisan nőtt a mellem, még egy méretnyit sem, híztam 1kg ami kis idő múlva le is ment).

2012. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tri regolt szedek és nekem nagyobb lett tőle de nem sokkal szóval ne hidd azt hogy 3 melltartómérettel nagyobb lesz .. és nekem kemény is tőle. 18L
2012. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen embert nem ismerek. Viszont olyat, akinek csomó lett a mellében tőle, olyat, aki migrénes lett, olyat, akinek teljesen szétb.szta a ciklusát és folyt a teje tőle, olyat igen.

Talán nem mellnövelésre kellene használni.

2012. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szexelj védekezés nélkül...attól előbb-utóbb megnő a melled. Meg persze gyereked is lesz, dehát ennyi áldozatot megér a dolog!

Amúgy szerintem hülyeség ezen gondolkozni!

2012. dec. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a mai fogamzásgátlókban nincsen annyi hormon, amitől megnőne a melled. A régi tablettáktól azért nőhetett, mert a sok hormon elhitette a szervezeteddel, hogy terhes vagy
2012. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1 méretkülönbség is nagy, nem hogy a 3 kosárméret
2013. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!