Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta? Miért pont amellett döntötök lányok? Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

Eddig még nem használtam...a párommal vagy óvszer,vagy pharmatex hüvely tablettáztunk,vagy megszakításossal védekeztünk,viszont most már szeretnék elkezdeni gyógyszert szedni,csak nem tudom bele merjek-e vágni.Annyi rosszat lehet hallani róla.pl:(elhízás,vagy épp becsúszik egy baba)

Ti mióta használjátok?


2012. dec. 7. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én 2 évig szedtem fogamzásgátlót. Semmi bajom nem volt tőle, a mellem megnőtt 2 mérettel. Ami szerintem nem baj. :)

Biztonságos volt, nem rettegtem hogy teherbe eshettem.

Pontos volt a menstruációm, görcsölni nem görcsöltem.

Semmi baj nem volt.

Persze van aki elhízik tőle. Én nem attól híztam el, de viszont leadni nem tudtam a súlyom a míg szedtem (megköti a vizet a fogamzásgátló).

Sajnos csomó lett a mellembe így az orvosom azt mondta hagyjam abba. Elmentem mell ultrahangra kiderült, hogy semmi baj. De nem szedhetek egy jó darabig fog.gátlót.

Azóta cicim már nem nagy lefogytam és a görcsök, fájdalmak újra visszajöttek menstruációkor.

Nem tudom, hogy ismételten elkezdem-e szedni végül is csak gyógyszer!

De ez a Te döntésed! Ha híznál kérsz másik gyógyszert!


22/L

2012. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!