Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és a barátommal kipróbáltuk a tablettás helyi fogamzásgátlást. Elvileg 3. án kellett volna megjönnie és most hetedike van. elég sok minden miatt stresszelek mostanában ez csak hab a tortán, lehet hogy csak az idegeskedés miatt késik vagy lehet h terhes vagyok? csak egy alkalommal védekeztünk ilyen módszerrel

2012. dec. 7. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
na és mi lesz a neve a kicsinek? :D
2012. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teszt, Nőgyógyász és biztosra megtudod a választ! ;) Peace!
2012. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az elsőnek üzenném h édesanyádról nevezném el ha már ilyen vicces vagy :D XD
2012. dec. 7. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Szexeltetek? Akkor előfordulhat.
2012. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A parázások 99%-a téves...úgy hogy megnyugodhatsz, ne stresszelj és akkor megjön.
2012. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
milyen figyelmes vagy :)
2012. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tablettás? Helyi? Pharmatex?

Ha más miatt is stresszelsz előfordulhat a te korodban (de később is), hogy emiatt késsen.

De ha napokon belül nem jön meg én csinálnék egy tesztet, vagy nőgyógyász!

2012. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen pharmatex
2012. dec. 7. 16:08
 9/12 anonim ***** válasza:
4 nap késés a stressz miatt nem téma. Ha a hétvégén, vagy a jövő hét elején nem jön meg akkor ha nem akarsz ezen is aggódni vegyél tesztet. Stressz miatt láttam én már másfél hetes késést. De ne várj annyit. HA idődbe belefér, akkor jövő héten nőgyógyász, ha nem jön meg, de minimum egy teszt (amik nem 100%-ig megbízhatóak!!!, ezt ne felejtsd el).
2012. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A Pharmatex nem túl megbízható módszer, általában megszakítással is szokták kombinálni.

Kialakult a nőgyógyászoknál az a fogalom hogy Pharmatex-baba, ez azért szerintem elárul valamit a megbízhatóságról....

Mindenképp csinálj jövő héten egy tesztet reggeli vizeletből és látogass meg egy nőgyógyászt.

Legközelebb inkább gumival védekezzetek vagy írass fogamzásgátlót esetleg hüvelygyűrűt

2012. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!