Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szedek f.gatlot de 1-2hete elkezdtem rosszul lenni, hanyni szedulni.

Beteg voltam es mucopront kopteto szirupot ittam(200ml).ezen kivul meg 2fajta gyogyszert.lehetseges h befolyasolta a f.gatlo hatasat?


21/L


2012. dec. 4. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, de erről olvasd el a mellékelt tájékoztatót, vagy érdeklődj a háziorvosodnál, esetleg a patikában, hátha ott kevesebbet kell sorban állni. Itt nem tudom kapsz e hatékony választ. De ha már két hete ez van akkor véleményem szerint sürgősen menj orvoshoz (nőgyógyászhoz) és járj utána a dolgoknak!
2012. dec. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt
2012. dec. 4. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Jóindulattal mondom, hogy ha már egy hete hánysz, akkor mindenképp fordulj orvoshoz függetlenül attól, hogy szexeltél-e vagy sem. Ezer és egy bajod lehet.
2012. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából ha a 2-ből 1 legalább antibiotikum akkor az a fogamzásgátlót úgymond "hatástalanítja" szóval ha máshogy nem védekeztetek akkor lehet. De mindenképpen menj el dokihoz.
2012. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazabol november 1-jevel bevarolag hagytam abba a gyogyszerekes a z antibiotikum zedeset.mar kb julius augusztus ota szedem a f.gatlot es 1-2hete szedulok a hanyasok a mai napra pedid mindennaposak lettek.semmi massal nm vedekeztunk.



Holnap megyek orvoshoz es okosabb leszek.de koszonom a segitseget.

2012. dec. 4. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!