Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna a menstruációmnak megjönnie, de nem így. Szerdán vettem egy terhességi tesztet egy olcsóbbat azt mutatta hogy nem vagyok terhes. A menstruációm továbbra sem jött meg ma megint vettem egyet egy drágábbat egy digitálisat ezt a clearbluet. az is negatívat mutatott. Hétfőn elmegyek nőgyógyászhoz ultrahangra de addig úgy izgulok nem nagyon szeretnék még babát! A párom nagyon elővigyázatos és használtunk óvszert mert sajnos gyógyszert nem szedhetek. És ő meg merne rá esküdni hogy azzal minden rendben volt. Néha vannak olyan panaszaim mintha fel lennék fázva de csak úgy a semmiből rám tör már rengeteg antibiotikumot kipróbáltak rá az évek során meg a nőgyógyász ilyen kúpokat de csak addig tart amíg szedem vagy használom. Mielőtt meg jött volna a menstruációm élesen szúrt a baloldali alhasam de inkább olyan volt mintha a petefészkem lett volna ez lehet hülyeségnek hangzik. Azt hittem megbetegszem de még sem! És attól tartok hogy terhes vagyok. Félek a hétfőtől! Ha terhes lennék ezek a tesztek már kimutatták volna?
2012. dec. 7. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megnyugodhatsz a tesztek ára teljesen mind1 ugyan azt a célt szolgálják és ugyan olyan hatékonyan. Bízz a párodban ha azt mondja minden rendben volt akkor az úgy is van. Hétfőig teljesen nyugodt lehetsz. Bár nem vagyok orvos de biztos vagyok benne hogy nem vagy terhes. Szóval szu szá há kunámá tátá. Rendben? :)
2012. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha minimum 2 hét eltelt a "nyerő" aktustól, amiből gyerek lehetne, akkor igen, kimutatnák a tesztek.


Ha viszont nem, akkor nem.

2012. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez még nem olyan nagy késés, ha megfogadsz egy tanácsot, menj el pszichológushoz, mert ha a problémáidnak nem találtak orvosi okot, akkor lelki lesz

meg nem tudom elképzelni, hogy lehet így élvezni a szexuális életet, hogy egyfolytában azon rettegsz, hogy mikor leszel terhes? nem bántásból mondom ezt, mielőtt félreérdetéd

2012. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NEM VAGY TERHES! nyugi, én is voltam olyan cipőben, mint te, neg. tesztjeim voltak. Két hetet késett. Magyarán kiesett egy ovum.

Csak nyugodj meg, és várj türelmesen.

2012. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!