Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem kell lehurogni, tudom hogy valamennyi esély mindenképpen van rá, főleg így!

Megszakítással szexelünk, amikor kiveszem akkor a nemiszerv feletti szőrre élvezek (természetes van neki) és nem szoktuk onnan lemosni, és utána ha visszakerül a bugyi és a sperma ott marad a szőrön az bejuthat a nemi szervébe és teherbe ejtheti?


2012. dec. 5. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

"nemiszerv feletti szőrre élvezek (természetes van neki)"

WTF?! már van do it yourself fanszőrzet is?

2012. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te vagy terhes a barinődtől! :)
2012. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
igénytelenség level 99
2012. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vársz azzal, hogy ne hurrogjunk le? Én komolyan nem értem az ilyen embereket, légyszíves adj már egy őszinte, normális választ: miért nem védekeztek normális módon? Olyan nehéz felhúzni egy gumit vagy bevenni egy gyógyszert? Van nincs rá havi 2 ezer forintotok? Vagy mi?


Nem azzal van a gond, hogy a szőrről bejuthat a hüvelybe, annak az esélye kb. egyenlő a nullával. DE! Amikor a párodban vagy, előnedv keletkezik, amit lehet, hogy te nem érzel, viszont igenis belefolyik a barátnődbe, és ebben gyakran megtalálhatóak spermiumok is. A statisztikák alapján a megszakítással védekező nők 35-40 %-a teherbe esik.... több mint a fele. Kell ez nektek, most komolyan? Nem lehettek ennyire felelőtlenek...

2012. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Attól a spermiumtól nem (bár nem értem, mi a francért nem mossa le?!), viszont az előváladéktól előfordulhat. Kicsi az esély rá, de nem 0%. Ha gumi nélkül akartok szexelni, akkor arra ott a fogamzásgátló. Három hónapra áltagban (nekem is )6000ft, és sokkal olcsóbb, mint egy gyerek, hidd el..


18/L


18/L

2012. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

az előzőkkel értek egyet, igen, lehet terhes. Védekezzetek, mert ha teherbe esik, az a gyerek akkorát fog szívni... Emlékezz, nem akkor születik a gyerek, ha elszakadt egy óvszer, hanem ha felelősségteljes döntést hoz 2 felnőtt ember.

Amúgy... 35-40% nem több az 50%os félnél, de tény, hogy a mondandóddal egyetértek.

2012. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem "több mint fele"t akartam írni, hanem majdnemet, a lényeg ugyanaz ;)
2012. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. A gond az hogy én nem élvezem a szexet gumival, a barátnőm anyukája meg nem engedi neki a fogamzásgátlót, így maradtunk ennél a megoldásnál. Tudom hogy rossz, de jobb mint semmi.
2012. dec. 5. 23:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Ahogy írták az előnedv is tartalmazhat spermiumot. Lehetnétek felelősségteljesebbek, ha már szexuális életet éltek. Gondolom barátnőd anyukája egy nem kívánt terhességnek sem örülne.

23n

2012. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!