Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kellene venne esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene venne esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Együtt voltam valakivel, de nem csináltuk sokáig és nem ment belém. Tudom, hogy így is van esély rá hogy terhes leszek, de minimális...Az esemény utáni tablett viszont nagyon nagyon káros és nem kéne csak úgy szedegetni, ráadásul baromi drága. Ti bevennétek a helyemben?
2012. nov. 9. 14:32
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
nyugodjál már le, neked mi a franc bajod van ?:O... véleményt kérdeztem, hogy mit csinálnátok a helyemben, nem pedig azt hogy ÉN mit csináljak. És igen tudom kivel voltam -.-'. Nem azt mondtam, hogy nem tudtam magamról, csak hogy ittam...
2012. nov. 9. 20:04
 32/43 anonim ***** válasza:

megtörtént, megtörtént, ennyi...bárkivel előfordulhat h eltűnik a gumi, vagy lecsúszik...stb


nem hiszem h egy 25 éves nőt így ki kell oktatni, ha nem lenen tisztában azzal h mit csinál, már lett volna 8 abortusza és lenne 6 gyereke...


a válaszom egyébként annyi h én vennék be eseményutánit...még pedig azért, mert úgy vettem ki az írásaidból h nem vagy együtt azzal a férfivel, akivel lefeküdtél, tehát nem jönne jól egy gyerek...

más dolog ha pároddal történik "baleset"

persze te döntöd el h mit teszek, én csak emiatt javaslom h vegyél be

2012. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Meggondoltam magam, tényleg inkábbb veszek, mert most fürödtem és kijött ilyen "cucc" belőlem, tehát gondolom nem vette ki elég gyorsan. Most megijedtem. Honnan szerezzek tablettát hétvégén??
2012. nov. 9. 22:28
 34/43 anonim ***** válasza:

SZTK, sürgősségi fogamzásgátlás...hétvégén is kell h ott felírjanak ilyen tabit!

vagy van olyan nőgyógyász, akinek van hétvégi rendelési ideje...

2012. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nyitva lesz az SZTK.
2012. nov. 9. 22:36
 36/43 anonim ***** válasza:

úgy tudom h hnap nyitva lesz (legalábbis nálunk, de gondolom akk mindenhol)

de ha nem akk a kórházban bemész az ügyeletre és csak annyit mondasz a pultnál, h sürgősségi fogamzásgátlás miatt jöttél, és majd eligazítanak

utolsó voltam :)

2012. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon remélem, hogy nem lesz baj ebből...
2012. nov. 9. 23:10
 38/43 anonim ***** válasza:

nincs mit!

szurkolok! :)

2012. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Ügyelet
2012. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
0%

Szia,


Ne foglalkozz a sok erénycsősszel, akik mindig mindent jobban tudnak. Én figyelem a ciklusom, a nedveket (bocsánat a kifejezésért), a petefészekfájdalmat, hány napja volt szex (vagyis mennyire "nagyon" nemzőképesek a barátom dolgai)és amikor úgy látom, hogy lenne rá esély, akkor nem csinálunk semmi veszélyeset. De a ciklusom végén és menstruáció után (nekem nem 28 napos a ciklusom és akkor ott több idő van)mi használjuk a "csak kivette " dolgot minden egyéb dolog nélkül. És még nem lettem terhes, pedig nem ez évben kezdtük.Sok vélemény szerint ha ezt a módszert kellő körültekintéssel végzed, ritkán lehet baj (ami ugyebár a bogyó és gumi mellett is lehet.)


Szóval sztem inkább az a kérdés, hogy a ciklusod melyik szakaszában voltatok. De még ha a peteérés körül, sztem akkor is nagyon kicsi az esély, mert azt mondod, nem sokáig és nem is ment beléd.


És az eseményutáni annyira káros...AZ embernek sajnos mindig kell kockázatot vállalnia az élete minden területén, azt kell mérlegelni, hogy mekkora is a kockázat. És sztem itt elég kevés.


(ja, a hozzászólásokról:sokszor úgy érzem, emberek itt a gyakorikérdéseken élik ki magukat. AZ életükben sok elnyomott konfliktus és nem ott próbálják megoldani, hanem itt bunkóznak. Remek. Lehet egy véleményt úgy is elmondani, még ha ne is ért veled egyet, hogy az befogadható legyen.De sokan sajnos nem ezt teszik itt. )

2012. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!