Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kellene venne esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene venne esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Együtt voltam valakivel, de nem csináltuk sokáig és nem ment belém. Tudom, hogy így is van esély rá hogy terhes leszek, de minimális...Az esemény utáni tablett viszont nagyon nagyon káros és nem kéne csak úgy szedegetni, ráadásul baromi drága. Ti bevennétek a helyemben?
2012. nov. 9. 14:32
1 2 3 4 5
 21/43 Atilasz válasza:
elvileg lehet, h terhes leszel, de minimális az esélye, ha tutira nem ment beléd a matéria; ugye azon is múlik a dolog, h a ciklus melyik időszakában ért ez a kis baleset; szerintem felesleges bevenni az esemény utáni tablettát (de ez csak egy vélemény)
2012. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Azért nem érzem indokoltnak igazából, mert mikor hosszú kapcsolatom volt akkor kb havonta történt olyan , hogy lecsúszott a gumi, bennem maradt vagy kiszakadt stb stb... De mindig észrevettük, soha nem ment belém. Ez az eset is kb ugyanolyan . Ha anno minden ilyen után tablettáért szaladgáltam volna, akkor elég durván taccsra vágtam volna magam...
2012. nov. 9. 14:55
 23/43 A kérdező kommentje:
Köszi a választ én is igy gondolom.
2012. nov. 9. 14:56
 24/43 anonim ***** válasza:
De akkor ne sírj itt nekünk, ha 6 hónapos terhes leszel, mert mi megmondtuk. Ha bízol magadban, akkor tedd azt, de ha biztosra akarsz menni, akkor úgyis tudod mi a teendő...
2012. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
ja, akkor szerencséd volt, most nem biztos, hogy az lesz... 25 évesen ennyi ésszel és felelősségtudattal élni...
2012. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjál már békén komolyan mondom....
2012. nov. 9. 15:00
 27/43 A kérdező kommentje:
Ha tudni akarod eléggé részeg voltam de még igy is mondogattam hogy védekezzünk, mert én tényleg rohadtul odafigyelek az ilyesmire és fel is vette de aztán meg lelankadt neki szal lejött az óvszer, utána meg anélkül csináltuk de nem sokáig és nem ment belém.
2012. nov. 9. 15:02
 28/43 anonim ***** válasza:
oh, részeg is voltál. szerintem ne rontsd a helyzeted. egyáltalán tudod kivel voltál? 'valakivel'...
2012. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 Atilasz válasza:
Szerintem zárjátok rövidre ezt a veszekedést! Koncentráljatok inkább a kérdésre! A kérdező nem azt kérte, h minősítsék őt.
2012. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

De ha leszarod, hogy más mit mond, minek teszel fel kérdést?

Ha magad is el tudod dönteni, akkor minek írod ki?

Csinálj, amit akarsz! Ki nem szarja le? Nem mi esünk teherbe.

2012. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!