Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kellene venne esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene venne esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Együtt voltam valakivel, de nem csináltuk sokáig és nem ment belém. Tudom, hogy így is van esély rá hogy terhes leszek, de minimális...Az esemény utáni tablett viszont nagyon nagyon káros és nem kéne csak úgy szedegetni, ráadásul baromi drága. Ti bevennétek a helyemben?
2012. nov. 9. 14:32
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
De tök mindegy , ezen az oldalon mindenkinek csak a szája jár, itt egyik válaszadó sem ilyen "felelőtlen"...persze...Egyébként meg védekeztünk csak valahogy lekerült a gumi.
2012. nov. 9. 14:43
 12/43 A kérdező kommentje:
Mégis milyen téved információról beszélsz ????
2012. nov. 9. 14:43
 13/43 anonim ***** válasza:
Valahogy lekerült a gumi.... látod ez az, erről beszélek. Nem tudod mirpl beszélek, mi?
2012. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem tudom.
2012. nov. 9. 14:45
 15/43 A kérdező kommentje:
De ha csak kioktatni és cseszegetni tudsz akkor le is lehet lépni ám.
2012. nov. 9. 14:45
 16/43 anonim ***** válasza:
Te szorultál válaszra, mivel kérdeztél. Nem cseszegetlek, csak megállapítottam, hogy felelőtlen vagy. Ezt te magad is tudod, csak nem akarod elismerni. Késő sírni azon dolgok után, amit kicsi átgondolás után máshogy is történhetett volna...
2012. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Ember !!:D Mondtam én, hogy nem vagyok felelőtlen ???
2012. nov. 9. 14:48
 18/43 anonim ***** válasza:
Egy szónak is száz a vége: vedd szépen be az esemény utána tablettát, és máskor ne csinálj ilyet!
2012. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van: vagy bízol a vakszerencsében, vagy elmész orvoshoz tablettáért.


Amúgy meg 25 évesen lehetne annyi eszed, hogy felelőtlenül nem szexelsz. Persze az embert elkapja a hév, de akkor is észnél kell lenni.

Ha meg volt gumi, akkor meg nem értem miért került le. Tessék használni, vagy szedj fogamzásgátlót.

2012. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de gondolkodtam és nem érzem indokoltnak.
2012. nov. 9. 14:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!