Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kellene venne esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene venne esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Együtt voltam valakivel, de nem csináltuk sokáig és nem ment belém. Tudom, hogy így is van esély rá hogy terhes leszek, de minimális...Az esemény utáni tablett viszont nagyon nagyon káros és nem kéne csak úgy szedegetni, ráadásul baromi drága. Ti bevennétek a helyemben?
2012. nov. 9. 14:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Miért nem védekeztetek? Ha félsz az esemény utáni tabletta bevételétől (ami egy mentőöv), akkor miért nem gondolkodtál előre? Fiatal vagy és felelőtlen, fel kell még nőnöd, s nem ártana, ha valaki fel is világosítana ebben a témában. (Ezt vedd építő kritikának)
2012. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
be. mivel nem védekeztetek, így van rá esély... amúgy erre a megoldás a védekezés, és akkor nem kéne a baromi drága nagyon nagyon káros tablettát szedegetni.
2012. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, nem kell az okoskodás....
2012. nov. 9. 14:37
 4/43 A kérdező kommentje:
És könnyű mondani hogy bevennétek. Persze, ha ingyen osztogatnák én se nagyon gondolkodnék.
2012. nov. 9. 14:38
 5/43 anonim ***** válasza:
Hát nem úgy tűnik, már megbocsáss....
2012. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
És nem mondtam hány éves vagyok ? Szerinted az idősebbeket nem kapja el a hév ???
2012. nov. 9. 14:39
 7/43 A kérdező kommentje:
-?
2012. nov. 9. 14:39
 8/43 anonim ***** válasza:
Mond meg anyudnak, hogy gáz van, úgyis ad rá pénzt (7500 Ft), aztán apád meg majd jól meghupál, többet nem lesz kedved ilyet csinálni. Ez mind a szülők hibája, nem beszéltek veled a szexről, nem világosítottak fel és amit az interneten olvastál róla, az téves és nem megfelelő ismeret! Ezen jó lenne elgondolkodnod...
2012. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy ? 25 éves vagyok szerinted anyukámtól lejmolok pénzt erre ???
2012. nov. 9. 14:42
 10/43 anonim ***** válasza:
Akkor meg eléggé gáz, hogy ennyi idősen téves információkkal rendelkezel és nem vagy felvilágosítva!
2012. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!