Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek eddig mik a tapasztalai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek eddig mik a tapasztalaitok a fogamzásgátló tabletákkal?

Figyelt kérdés
Sokszor halottam hogy mennyire rossz vagy jó meg stb..Én tegnap irattam fel egyenlőre még félek mert sok rémmesét halottam..Most személyes véleményekre és tapasztalatokra lennék kiváncsi hogy mi az ami hátrányos volt és ami viszont sokkal jobb a tabival

2012. okt. 30. 12:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

6 hónapja szedem.

Először is biztonságérzetet ad, mert így már egész biztosan nem leszek terhes, mivel a biztonság kedvéért óvszert is használunk sokszor. (18 évesen, nem halálosan komoly kapcsolatból nem igazán akarok gyereket)

Na persze akkor is jól jön, mikor épp nincs nálunk gumi.

Ezen kívül:

- Szép, sima lett az arcom.

- Nem szőrösödök már úgy, mint egy majom.

- Nem híztam meg, de bizonyos időszakokban nagyobb tőle az étvágyam. (Bár heti 2-3x 1 órát táncolok)

2012. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 8 éve írtak fel Yadine-t, amit szedtem pár hónapig. Nagyon sokat híztam tőle, és a hangulatom is igen ingadozó lett. Aztán átváltott a dokim Lindynette 20-ra. Ezt 6 évig szedtem. A Bőröm szebb volt, szex bárhol bármikor, de a kev az eléggé elszállt tőle a végére. Egy éve hagytam abba, és sokkal jobban érzem magam. Igaz a pattanások mensi előtt visszajöttek, és a görcsök is erősebbek, de a libidó legalább duplájára nőtt azóta. :) Ennek a párom örül a legjobban, még a gumi ellenére is. Egyébként közösen döntöttünk a mellett, hogy inkább abbahagyom, mert viszeres lett a lábam, ami családi örökség is, de a hormon sem tett jót neki az érsebész szerint. Engem egyik nőgyógyász sem vizsgált meg komolyabban mielőtt felírta. Pedig 3x váltottam dokit...
2012. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem lehet semmilyen vizsgálattal kideríteni, hogy rád hogy fog hatni a tabletta.

Komolyabb problémákat lehet a vizsgálatokkal kizárni, amiknek az estén nem lehet szedni (pl. rossz májfunkciós értékek).

Hogy neked mi bajod lesz tőle, azt max. a jóisten tudja előre.

2012. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Fél évig szedtem tablettát. Az elején nagyon szerettem, szép lett tőle a bőröm, sehol nem volt rajtam pattanás, a szex jobb volt óvszer nélkül, rövidebb lett a menstruációm, nem is görcsölt olyankor a hasam, és mindig pontosan tudtam, hogy mikor fog megjönni. Aztán 3-4 hónap után előjöttek a negatívumok: alig nedvesedtem be, hiába pettingeltünk sokáig, ezért a szex is fájt, a hasam ugyanúgy görcsölt menstruációkor, mint előtte, fáradékony lettem és a libidóm nullára csökkent...

de ez persze teljesen egyénfüggő, lehet, hogy neked nem lesz semmi bajod tőle. :D

2012. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!