Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek eddig mik a tapasztalai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek eddig mik a tapasztalaitok a fogamzásgátló tabletákkal?

Figyelt kérdés
Sokszor halottam hogy mennyire rossz vagy jó meg stb..Én tegnap irattam fel egyenlőre még félek mert sok rémmesét halottam..Most személyes véleményekre és tapasztalatokra lennék kiváncsi hogy mi az ami hátrányos volt és ami viszont sokkal jobb a tabival

2012. okt. 30. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt mert egyszerű volt...amikor éppen megkívántuk egymást bárhol mármikor együtt lehettünk mindenféle előkészület nélkül....és naggyából ennyi a jó része.

Ami a rossz részeket illeti: eleinte tiszta pattanás lettem (ez 3-4 hónap után elmult),hamar elkaptam mindenféle gombát pedig csak vele voltam ( sajnos amúgy is érzékeny vagyok ilyen téren),atán miután ,ár 2 éve szedtem elkezdett teljesen felborult a ciklusom...volt h egy hónapban kétszer is megjött...de a legrosszabb mégis az volt, h belőlem szinte teljesen kiölte a vágyat...

Úgyhogy köszönöm szépen soha többet....

2012. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért :)
2012. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
66%
3 éve szedem semmi bajom tőle :) mondjuk engem rendesen megvizsgáltak előtte vagy 3-4 vizsgálat volt. Amíg felírták a gyógyszert meg kiválasztotta a nekem megfelelőt eltelt több, mint egy hónap. Én elégedett vagyok vele, és a libidómat se tette tönkre, sőt.. :)
2012. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi, igazából eddig teljesen magabiztos voltam hogy ugyan,nem lesz semmi baj de most kezdek félni tölle mert én is nagyon könnyen elkapok minden féleséget meg ilyenek ha gumit használtunk az meg kilyukadt és azért basztak le az emberek hogy mekkora p*cs vagyok miért nem bogyózok
2012. okt. 30. 12:58
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon jó. Nekem az a negatívuma, hogy túl jó étvágyam van tőle, vigyázni kell a kalóriákkal, pozitívum pedig, hogy szebb lett a bőröm. Egyébként ha valami mellékhatása van, akár pecsételő vérzés félidőben, vagy bármi kellemetlen, akkor vissza kell menni az orvoshoz és írni fog fel másikat.
2012. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát ebből is látszik, hogy mindenkinek más :) Előre ne félj tőle...lehet neked sem lesz semmi bajod.

Én 3 félét szedte 5 év alatt és egyik sem jött be, úgyhogy feladtam a próbálkozást...nem nagyon szereti a testem az "idegen" hormonokat :)

2012. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Bnőm is már szedi egy ideje, semmi negatív hatás nem érződik rajta, sem libidó csökkenés, sem pattanás, sem szőrösödés, sem gombásodás, ami nagy előnye, egy tartós kapcsolatban, hogy tényleg bárhol bármikor, sokkal felszabadultabb a szex, olcsóbb mint mindig óvszert venni, és hónap végén nincs parázás, hogyha késik, nincs eseményutáni tabletta
2012. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Normálisan vizsgáltasd ki magad, mert sok orvos csak felír egyet, ami eszébe jut (vagy amiért pénzt kap) és az nem biztos, hogy neked a legjobb. Ilyenkor előfordulhat gombásodás, hízás, pattanásosodás és egyéb ilyen, de ez mind elkerülhető kivizsgálással, vagy pedig, ha mégis előfordul, vissza kell menni az orvoshoz és ad másik tablettát.
2012. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
9000ft-ért eléggé ki kellet hogy vizsgáljon és meg is tette
2012. okt. 30. 13:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor inkább én el sem mondom mennyit szenvedtem és mennyit költöttem nőgyógyászra....hiába vizsgál ha a te szervezeted sem viseli jól a hormonokat akkor teljesen mind1 sajnos . Én is maszekhoz jártam,aki elég jó abban amit csinál...

Végül ő mondta, hogy szerinte váltsak más fogamzásgátló típusra ha nem akarok hosszútávon problémákat...és sajnos nagyon sok nőt érint rajtam kívül :S

2012. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!