Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet az, hogy gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy gumi mellett teherbe estem?

Figyelt kérdés

Minden egyes szeretkezés után megtöltöttem a gumit vízzel, egyik sem volt lyukas. Tudjuk használni, semmi baj nem volt vele soha.

Soha nem dugta be 1 pillanatra sem gumi nélkül, nem került a vaginám közelébe sperma. Mindig az óvszerbe élvezett, mindig kihúzta egyből utána, nem folyhatott ki, mert fogta a végét az elélvezése pillanatától kezdve addig, amíg ki nem húzta.

És mégse jött meg a menzeszem 2 hete, csináltam több tesztet is és pozitívak lettek. Szerdán megyek dokihoz.


Tényleg nem értem, hogyan sikerülhetett ez? Tényleg nagyon figyeltünk rá, felelősségteljesek vagyunk, egyikünk sem akart babát, ezért normálisan védekeztünk... Soha semmi baki nem volt, és ez lett.. :((


2012. szept. 23. 15:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
59%

szégyen h anyukád nőgyógyászaton dolgozik és te meg idejössz kérdezgetni. ezzel mindent elárultál anyukádról és magadról is. inkább maradok a régimódi és átgondolt, de amit ti csináltok az szánalmas. még arra sem képes anyukád h neked elmondja, amit kell, arra meg lusta h az ott megforduló 14 éveseknek pár szóban elmondja mi a hátránya ha szexelnek. ennyi a véleményem.

gratulálok, ez a nőgyógyászat csúcspontja, és ilyen hozzá nem értő emberek kapják meg a fizetésüket, amit tőlünk vonnak le. szánalom.

amúgy, ha picit is hallgatott volna rám anyukád, most veled se történt volna ez. mert fáj, ha másnak van igaza.

2012. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%

és inkább maradok régi gondolkodású és nem férek bele a mai világba, de legalább nem csinálok olyan hülyeségeket mint ti, ráadásul nem nőgyógyász lányaként. de ha tetszik, kövessétek ezt a világot, hogy belehaltok végül az nem számít.

Nekem van egy érzésem h nem azért szexeltél mert ki akartad próbálni h összeillesz-e a partnereddel, mert akkor most nem írnál és akkor nem kéne abortusz!

haladj a korral nyugodtan, de ne csodálkozz ha mindenféle problémád és bajod lesz belőle.

töröltethetitek a kommentjeimet, de azért ezt jó lenne ha sokan elolvasnák, hátha elgondolkoznak!

2012. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

# 28: Neked igazán lehetne abban tapasztalatod, hogy a mai tizenévesek körében mennyi foganatja van az ilyen típusú "felvilágosításnak".

Szóval nem a kérdezőt meg az édesanyját kell azért hibáztatni, mert manapság a fiatalok korán kezdenek szexuális életet élni...


Egyébként szerintem én is vitáztam már veled, és leírtam akkor is, hogy 16 évesen kezdtem nemi életet élni, ennek ellenére csak házasságban, tervezetten lettem terhes háromszor. Az én példámat persze nem lehet "lobogtatni" a házasság előtti szexellenes kampányokban... pedig sokan vannak még így, gyanítom, többen, mint ahányan véletlenül teherbe esnek...

2012. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

még annyit tennék hozzá, sokan elfogadják a véleményem és sokan belátják h van benne igazság. de nem az a legnagyobb baj h mielőtt összeházasodnának, kipróbálják, hanem h te is kipróbáltad akkor, amikor nem kellett volna. na ez a baj!


már elmondtam h tényleg nagyon sajnálom ami történt.

2012. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
akkor hajrá, szexeljen mindenki, ez a világ, ezt kell követni! hogy ki lesz terhes, ki nem, kit érdekel? csak érezzétek jól magatokat és SEMMIVEL NE FOGLALKOZZATOK! HAJRÁ!
2012. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szóval anyukád magánfogorvos, aki nőgyógyászaton dolgozik: Nem sok ez egy kicsit?
2012. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem, mivel nem csak 1 munkahelye van. 3 van, még szociális gondozó is, de ott csak havonta pár napot kell dolgoznia.


A vallásos ember kommentjei nem igazán érdekelnek, nem kellett soha felvilágosítani, magamtól is volt bennem annyi igény, hogy ezeknek a dolgoknak utánajárjak, 10 évesen. Nem szorultam sosem arra, hogy valaki más magyarázza nekem a dolgokat. Ezért utálom pl a sulit is, magamtól is 100%-osan megértem az anyagot, átlátom az összefüggéseket, stb.

2012. szept. 24. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!