Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Most kezdem majd el szedni a fogamzásgátlót, és mivel még ilyen téren nincsenek tapasztalataim, a ti véleményeteket szeretném kérni. A barátommal már beszéltünk erről, azt mondta, ha szeretném, akkor továbbra is használunk gumit, rajtam múlik. Én pedig nem tudom mi legyen, nem szeretném kihívni a sorsot, így inkább átgondolom. Szóval, mennyi lehet az esélye ha nem használunk gumit a tabi mellett, hogy teherbe esek?
2011. júl. 10. 13:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha gumit használnátok továbbra is minek szednél fogamzásgátlót? Amúgy ha normálisan szeded a tabit elvileg nem eshetsz teherbe.Nagyon kicsi rá az esély.Millióból 1.
2011. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%

Száz év alatt egyszer esnél teherbe zabi mellet.

Az óvszer tényleg nem elég biztonságos, de a tabi azaz.

Úgyhogy gumi csak akkor kell ha félsz hogy megcsal. Vagy ha te csalod meg.

2011. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

fölösleges mindkettőre pénzt költeni!

Amúgy is gumi nélkül SOKKAL jobb!

A tabletta meg véd, ne aggódj!

2011. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

zabi*


tabi

2011. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
A tabletta melletti teherbeesésre nem 1 a millióhoz az esély. Egy év tablettával való védekezés során 100 nőből 1 esik teherbe. (Pearl-index)
2011. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Én csak tablettát szedek, nem használunk gumit. Sokan megszakítással együtt alkalmazzák a tablettát, szerintem hülyeség. Ha meg mégis becsúszik, 22 vagyok, stabil kapcsolatban, akkor megtartom.
2011. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a pearl index,mert nem fedi a valóságot,pont úgy ahogy a bmi is csak egy körülbelüli értéket ad.Inkább hallgatok a nőgyógyászokra. Amúgy meg a gumi a legbiztonságosabb.Nem tudom,hogy lehet azt írni,hogy a tabi biztonságosabb...na mind1 :D
2011. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem biztonságos a tabletta? 10 hónapja szedem és nem lettem terhes.
2011. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy meg a gumi kiszakadhat, lecsúszhat, stb...
2011. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy nem biztonságos,csak azt,hogy a gumi biztonságosabb.Ezek szerint az életben nem használtál gumit...legalábbis csak az ilyenek írnak ekkora butaságot.7 éve használunk gumit,soha nem szakadt ki,és nem csúszott le.Ha kibírja a fejre húzást,felfújást,vízzel töltést akkor pont a szexet ne bírná ki? :D
2011. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!