Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Most kezdem majd el szedni a fogamzásgátlót, és mivel még ilyen téren nincsenek tapasztalataim, a ti véleményeteket szeretném kérni. A barátommal már beszéltünk erről, azt mondta, ha szeretném, akkor továbbra is használunk gumit, rajtam múlik. Én pedig nem tudom mi legyen, nem szeretném kihívni a sorsot, így inkább átgondolom. Szóval, mennyi lehet az esélye ha nem használunk gumit a tabi mellett, hogy teherbe esek?
2011. júl. 10. 13:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én semmikép nem fogom megbolygatni a szervezetem hormonokkal.Nekem marad a gumi.
2011. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
amúgy meg tudtad,hogy a fogamzásgátló megháromszorozza az emlőrák kialakulásának a lehetőségét és a petefészekrákot?.Kössz inkább nem kockáztatok.
2011. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:48

NEM SZAKAD KI???? :DDD


Mindekinek más a tapasztalata... én szedtem tabit, de abba kellett hagynom (sajnos), és elkezdtük használni a gumit, 1 héten belül 2x szakadt ki, semmirevaló sz*r az egész! plusz kevesebb élvezet, meg végig azon parázol h jajj mikor szakad ki, meg hogy elfogyott, venni kell, stb stb... a tabletta 100x jobb.

2011. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Érdekes,nekem 7 év alatt egyszer sem szakadt ki...Valamit nagyon rosszul csináltatok,ha 1 hét alatt 2 kiszakadt...-.-
2011. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Tanuld meg helyesen felhelyezni..egy kis segítség:

[link]

:D

2011. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
fel tudjuk helyezni :)
2011. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Akkor valami több éve lejárt szart húztatok fel? :D
2011. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

nem, és nem kell rögtön támadni, mert én nem akartam beléd kötni, csak leirtam az én véleményemet, mert azt mondtad h nálatok nem szakadt ki 7 év alatt... nálunk meg igen. ENNYI. kinek igy, kinek úgy.

és nem lejártat használunk, tudjuk használni képzeld el, nem vagyok idióta...

2011. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Oké,nyugodj meg!Igyál egy pohár vizet,mosd meg az arcod! :)

Furcsáltam,hogy 1 hét alatt 2x...ha ez igaz,így jártál,7 év alatt elég szép számmal használtam óvszert,és én nem találkoztam ilyen balesettel,úgy ahogy a környezetemben élők sem...Az meg,hogy a tabi 100x jobb az a te véleményed...nyilván nem kötelező egyet értenünk...

2011. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

1 hét alatt 2x...ott valami nagy bénázás lehetett.:DDD

Vagy csak rossz helyre dugtátok? :)

10 év alatt 1x nem volt rá példa,hogy elszakadt volna a gumi.Szerintem ez a legbiztonságosabb.

2011. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!