Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Most kezdem majd el szedni a fogamzásgátlót, és mivel még ilyen téren nincsenek tapasztalataim, a ti véleményeteket szeretném kérni. A barátommal már beszéltünk erről, azt mondta, ha szeretném, akkor továbbra is használunk gumit, rajtam múlik. Én pedig nem tudom mi legyen, nem szeretném kihívni a sorsot, így inkább átgondolom. Szóval, mennyi lehet az esélye ha nem használunk gumit a tabi mellett, hogy teherbe esek?
2011. júl. 10. 13:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

hát persze hogy nem kötelező egyetérteni :) mondtam: kinek igy kinek úgy. neked a gumi jobb, nekem a tabi.:) és nem vagyok ideges.

nem bénáztunk hát miért nehéz felfogni??? :D

kiszakadt és kész. nem 2 perces szex volt, de ezek szerint a gumi nem birja tovább... :D

2011. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

én se végzek pár perc alatt...de másfél óra alatt sem szakadt el.10 év szól a gumik mellett,és ki lehet bírni

:)

2011. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
oké mindegy. :D nekem akkor se jó és kész!
2011. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Te dolgod,nem izgat,akkor szedj bogyót...téma lezárva.
2011. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Jézusom,elég már!Szerintem a kérdezőt nem az fogja érdekelni,hogy kinek melyik jön be jobban... :DDDD
2011. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

már vártam mikor fejezitek be.. :D

amúgy köszönöm a válaszokat:D

2011. júl. 10. 17:38
 27/28 anonim válasza:
mmm a sok gumibajnok okoskodik itt.Már jó,hogy nektek 100 év alatt egyszer sem szakadt ki. pf talán még a levest is gumival eszitek? na menjetek egyetek egy tányérral
2011. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem a gumi volt a kérdés. (pont)

Az a válasz hogy tabi mellet szinte nulla az esélye a teherbeesésnek. (Az a roppant kevés lány/nő aki mégis összehozza az örökölt hajlammal teszi.) Kérdezd meg nő (vér)rokonaid ha "pánikolsz"! Ha nem volt náluk hasonló, teljesen esélytelen a terhesség nálad tabletta mellet.

2011. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!