Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap szeretkeztünk a páromma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szeretkeztünk a párommal és miután elélvezett, úgy vettük észre, mintha a gumi mellett kifolyt volna. Nagyon megijedtünk (? )

Figyelt kérdés
18-án jött meg a mensesem, ez csütörtök hajnalban történt. Még aznap délután bevettem az Escapelle nevű 72 órás tabit. A gondom csak annyi, hogy pár ovulációs kalkulátor szerint pont aznap volt ovulációm első napja, ám másik (kb 5-6) kalkulátor szerint csak július 2.-tól. A kérdésem, hogy így is hat e tabletta? Szerintem elég gyorsan léptünk az ügy érdekében, még 10 óra sem telt az eset után. A másik pedig, hogy a gumi nem volt lyukas, csak mintha mellette kifolyt volna. De már arra is gondoltam, hogy tőlem lett olyan. Légyszi írjon valaki! Nagyon be vagyok parálva :S
2012. jún. 29. 23:21
 1/5 anonim válasza:
Nyugi, nem valószínű h terhes vagy. Ha pedig rendesen használtátok a gumit, akkor nem folyhatott ki mellette.
2012. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a gyógyszer hat 99% ban... tuti hogy nem vagy terhes....no para :D de azért jobb ha áttérsz a Nuvaring-re az nagyon jó!!! Szex alatt én mindig kiveszem,és utána visszateszem soha nem voltam még terhes! nah mondjuk ezt csakis párkapcsolat alatt ajánlom...mert azért a nemi betegségek ellen nem véd! De ha van tartós kapcsoltaod akkor mindenképpen! Terhes most nem vagy nem lehetsz,ne parázz :))
2012. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor valószínű, hogy az én nedvem lehetett? Eléggé felvoltam izgulva...
2012. jún. 29. 23:37
 4/5 anonim válasza:
:) valószínü, a gyógyszer 6! :)
2012. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a gyors választ! Igyekszem megnyugodni. A párom is azt mondja, hogy nyugodjak meg, a tabit bevettem, meg az óvszer sem volt lyukas... De én olyan parás vagyok...
2012. jún. 29. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!