Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet az, hogy gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy gumi mellett teherbe estem?

Figyelt kérdés

Minden egyes szeretkezés után megtöltöttem a gumit vízzel, egyik sem volt lyukas. Tudjuk használni, semmi baj nem volt vele soha.

Soha nem dugta be 1 pillanatra sem gumi nélkül, nem került a vaginám közelébe sperma. Mindig az óvszerbe élvezett, mindig kihúzta egyből utána, nem folyhatott ki, mert fogta a végét az elélvezése pillanatától kezdve addig, amíg ki nem húzta.

És mégse jött meg a menzeszem 2 hete, csináltam több tesztet is és pozitívak lettek. Szerdán megyek dokihoz.


Tényleg nem értem, hogyan sikerülhetett ez? Tényleg nagyon figyeltünk rá, felelősségteljesek vagyunk, egyikünk sem akart babát, ezért normálisan védekeztünk... Soha semmi baki nem volt, és ez lett.. :((


2012. szept. 23. 15:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
bekaptad a legyet. egyébkánt nem hallottál még róla, hogy lehet hibás az óvszer ? nem tudom szedsz-e fogamzásgátlót vagy ilyesmi, de hát ez van. cumisüveg,babakocsi...
2012. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

DE ha nem volt lyukas, akkor mégis hogyan eshettem teherbe? És teletöltöttem a gumit, szóval még az sem lehetett, hogy az oldalán volt egy kis lyuk és azt nem vettem észre.


Nem lesz cumisüveg, sem babakocsi, hanem abortusz lesz sajnos. Nincs pénzünk felnevelni. Na meg idén érettségizek, nem babázni akarok.

2012. szept. 23. 15:13
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem szedtem soha tablettát, mert volt már trombózisom. Ezért minden hormonális fogamzásgátló kizárva, ezért használtunk gumit. Vagy hormonos, vagy gumi, a többiben nem bízom.
2012. szept. 23. 15:15
 4/27 anonim ***** válasza:
egyébként hány évesek vagytok ?
2012. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Én 17, a párom 20.

De most komolyan vannak rajta ilyen miniatűr lyukak? Hát akkor ez sem biztonságos védekezés, ki tudja, hányszor úsztam már meg... Ez nagyon szuper.. Én úgy tudtam, hogy annyira pici lyukak vannak rajta, hogy a spermiumok sem férnek át rajta, ha meg átfér, akkora víz is.

2012. szept. 23. 15:18
 6/27 A kérdező kommentje:

Szörnyű, hogy 2 év járás után lefeküdtünk januárban. Tényleg. Nahát, ilyet!

És igen, a tanláson jár az eszem, májusban mindenből előrehozott érettségit teszek, nemsokára vizsgáim lesznek, mert ugye csak jövőre kellene érettségiznem. De minek, ha úgyis elolvasom egyszer az anyagot és máűr tudom, tiszta időpocskolás az egész.

Már van egy 98%-os biosz közepem, október elején megyek emeltre, aztán vár az orvosii :)


Tehát nekem ne mond, hogy inkább a tanulásin járjon az eszem. Nem vagyok buta, és a szex nem megy a tanulás rovására. Heti 1x találkozom a barátommal, ennyi csak kijár a heti 6x10-14 óra tanulás után.

2012. szept. 23. 15:26
 7/27 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem, hanem hogy ha ez most közbejön és netán megszülnéd akkor aztán egy időre lőnének az orvosi egyetemnek
2012. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolók elég idióták...


Először is: nyugodj meg! Fő a higgadtság.

Lehet, nem vagy terhes, mert nem csak a gumi, a terhességi teszt is lehet hibás. Itt ami biztos, az az orvos. Elmész hozzá, beszélgetsz vele, megvizsgál és kiderül, mi lesz.


Figyelj, semmi nem 100%-os, a fogamzásgátló tablettától is sokan estek már teherbe, de azt és szinte lehetetlennek tartom, hogy észrevétlenül ess teherbe. Ha a gumi kilyukad, az nem mikroszkopikus, hanem rendesen lyuk lesz rajta, mint a lufin. Eléggé tesztelve vannak ezek, nem gondolnám, hogy ekkora baleset megtörténhet, ez abszurd.


Egyébként nem lehet, hogy a barátod egyszer úgy ujjazott meg, vagy esetleg valahogy mégis beléd került? Próbálj meg visszaemlékezni, hátha...

Nem te vagy a hibás, elvégre te nem tehetsz róla - ahogy leírtad a történetet -, mégis itt mindenki olyan k*rva okos ezen a rohadt oldalon.

Nem gondoltál arra - ha esetleg mégis terhes vagy -, hogy elvetesd a babát?


Tudom, hogy nem túl törvényszerű, de abba gondolj bele, milyen fiatal vagy és mi van, ha ne adj' Isten, a barátod később elhagy? Egyedül maradsz a gyerekkel és éled a magányos anyák életét? Úgy minden nehezebb lesz: a munka, a későbbi férjkeresés és stb.

Szóval azon mérlegelj, hogy megéri-e neked ez, mert soha nem tudhatod, hogy mit hoz a jövő.


Egy gyerekhez kell a biztos anyagi- és családi háttér, ez pedig nálad nincs meg, ráadásul még tanulsz és gondolom, karriert is szeretnél.

Ha mégis terhes lennél, szerintem vetesd el a babát. Később még annyi gyereked lehet, amennyit csak szeretnél, de most...


Mindenesetre azért nagyon szorítok, hogy mégse legyél terhes!

Majd írd meg a későbbiekben, mi az igazság! Kitartás!

2012. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Tudom, többek között ezért is fogom elvetetni. Anyukám magánfogorvos a saját rendelőjébe, de már nagyon unja ezt az egészet, mire én végzek, ő nyugdíjba vonul és akkor én veszem át a helyét. Nagyon sokat keres, ezért mindenképpen fogorvos akarok lenni, na meg nem elhanyagolható, hogy érdekesnek találom ezt a munkát.

Semmiképp sem akarom feladni az álmaimat...

2012. szept. 23. 15:38
 10/27 A kérdező kommentje:

Soha nem történt ilyesmi, utálom az ujjazást, szóval ez is kizárva. Tényleg nagyon figyeltünk, még februárban kiszakadt egyszer, azóta még jobban figyeltünk mindenre.


Mindenképp elvetetem. 7 tesztet csináltam, különböző márkákat, nem hinném, hogy mind hazudik.

2012. szept. 23. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!