Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet az, hogy gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy gumi mellett teherbe estem?

Figyelt kérdés

Minden egyes szeretkezés után megtöltöttem a gumit vízzel, egyik sem volt lyukas. Tudjuk használni, semmi baj nem volt vele soha.

Soha nem dugta be 1 pillanatra sem gumi nélkül, nem került a vaginám közelébe sperma. Mindig az óvszerbe élvezett, mindig kihúzta egyből utána, nem folyhatott ki, mert fogta a végét az elélvezése pillanatától kezdve addig, amíg ki nem húzta.

És mégse jött meg a menzeszem 2 hete, csináltam több tesztet is és pozitívak lettek. Szerdán megyek dokihoz.


Tényleg nem értem, hogyan sikerülhetett ez? Tényleg nagyon figyeltünk rá, felelősségteljesek vagyunk, egyikünk sem akart babát, ezért normálisan védekeztünk... Soha semmi baki nem volt, és ez lett.. :((


2012. szept. 23. 15:06
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mármint az előző előtti válaszomat nem arra értettem, hogy többek között azért vetetném el, mert a barátom elhagyna. Ebben az egyben biztos vagyok, hogy nem hagyna el, már az eljegyzés is szóba került, csupán a korom az akadály. Együtt tervezzük az életünket, ő még hisz az örök szerelmemben, és teszünk is érte, hogy így gondolja később is.
2012. szept. 23. 15:41
 12/27 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 16 évesen szült, utána mégis megcsinálta az érettségit. Persze kellett hozzá a szülői segítség is, de ők örömmel babáztak. Azért nagyon jól gondold át ezt a elvetetést, nehogy később megbánd.
2012. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Átgondoltam, már majdnem 2 hete ezen gondolkoztam. A barátommal is megbeszéltük egy csomószor, ő akarja is meg nem is. Aztán közösen erre jutottunk.
2012. szept. 23. 16:10
 14/27 A kérdező kommentje:

Csak átfutva olvastam el a kommentedet, anyukámmal vitatkoztál egyszer anno. Ő az a nő, aki nőgyógyászaton dolgozik. Emlékszel rá?

Olyan dolgokat írtál neki, amitől a feje ketté állt! Te tényleg nagyon régimódi gondolkodású vagy. Olyannyira, hogy ez nem fér bele a mai világba.


Szerintem manapság alig van olyan ember, aki várna a szexszel a házasságig. Én sosem akartam, mert mi van akkor, ha egyáltalán nem passzolunk szexuálisan? Akkor váljak el tőle, vagy csaljuk egymást életünk végéig, csak mert várnunk kellett házasságig? Szerintem ez egy oltári nagy baromság. És vannak olyan szexuális problémák, amik nem orvosolhatók beszélgetéssel, de még pszichológussal, terapeutával sem.


Nem véletlen, hogy senki sem fogadja el a véleményed és nem adnak neked igazat. Részemről itt lezárva!

2012. szept. 23. 16:25
 15/27 anonim ***** válasza:
Az egyik ismersömék nagyon rossz anyagi helyzetben voltak,nekik fogamzásgátló + gumi mellett sikerült a baba.
2012. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Na az már tényleg hihetetlen.

Mondjuk én mindig is úgy gondoltam, hogy a fogamzásgátló biztonságosabb, mint a gumi, elvégre nem szakadhat ki, elfelejteni meg úgysem fogom.. De hát sajnos sosem szedhettem, életveszélyes lenne nekem. Így is perceken múlt az életem, a vérrög a mentőben elindult a tüdőm felé, épp időben kaptam egy jó nagy adag véralvadásgátlót.

2012. szept. 23. 16:30
 17/27 menta34 ***** válasza:

"egy begyöpösödött agymosott"


Ennél sokkal rosszabb. Gondolom bigott hívő is vagy mellé.

2012. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Elég tájékozottnak tűnsz, kérdező, biztosan ismered a fogamzásgáltók Pearl-indexét, és tudod, hogy megfelelő használat esetén sem 100%-os egyik sem.

Sajnos ebbe most belecsúsztál...

További probléma még az, hogy ezek után hogy fogsz majd védekezni?

2012. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Ismerem, persze, csak hát azért nem erre gondolom elsőre, hogy biztos én leszek az..

Ezen még nem gondolkoztam, de abortusz után még 6 hétig úgysem élhetek nemi életet, abortuszig sem fogok. Így is stressz miatt, vagy baba miatt hányok egész nap, enni sem tudok, nem érdekel a szex.

2012. szept. 23. 20:37
 20/27 anonim ***** válasza:

Persze, és valójában minden, ami ilyen százalékos dolog, az tulajdonképpen 50%: vagy igen, vagy nem...

Egy általam nagyon tisztelt nőgyógyász mondta mindig, hogy amíg egy nőnek van méhe, petefészke és nemi életet él, mindig számolni kell a terhesség esélyével.


A védekezésen pedig érdemes elgondolkodni, én sem holnaptól gondoltam természetesen, de egy fogamzóképes nő életében általában kb. 1-2 év a babaprojekt, aztán előtte-utána klimaxig valahogy védekezni kell...

2012. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!