Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor múlik el? (Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el? (Bővebben lent, SEGÍTSÉG! )

Figyelt kérdés

A párommal pénteken óvszerrel védekeztünk.. Semmi irritációt, semmit nem éreztem.. Szombat már viszketett, ott, vasárnapra ordítani tudtam volna. Éget, csíp.. Amikor pisilek, olyan mintha késeket húznának végig a hüvelyemben.. Most délután, észre vettem hogy hatalmas kiütések vannak 'ott' még oldalt is. Az egész nemiszervem fel van duzzadva, pl. a csiklóm 2-3x akkora mint eredeti állapotában .. Körömvirág krémet kentem rá, az állítólag jó ezekre.. Ez ugye allergia..:S

Ez latex allergia?

Mit tegyek hogy enyhüljenek a tünetek? Segítség!!!



2012. aug. 20. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van ám orvosi ügyelet is a világon. Ha tényleg ennyire fáj akkor irány a nőgyógyász
2012. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igyál kalciumot és vegyél be antiallergént ha van. De sajnos közel sem biztos, hogy allergia...
2012. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
inkább menj orvoshoz nem hogy valami bajod lesz
2012. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az az 'ott'? Hol vannak kiütéseid? Nyugodtan írd le, hogy pettyes a p*nád.
2012. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A.Romanov ***** válasza:
Kálcium [Ca] pezsgőtabletta vagy tabletta csökkenti az allergia tüneteit.
2012. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
:( szegény te ! én nem kennék rá körömvirágot meg semmit sem, kalcium az jó és az antihisztamin is, és mindenképp orvos !
2012. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a calciumnak semmi köze az allergiához. már akkor inkább antihisztamin. sétálj vagy kocsikázz be az ügyeletre
2012. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A.Romanov ***** válasza:
#7 butaságot írtál...
2012. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
áruld már el mi köze van az allergiás reakcióhoz a kalciumhoz. mert az égvilágon semmi. szerinted bárki használ olyat aki kicsit sem kezdő elsősegélynyújtó? mert egy súlyosabb anafilaxiás sokknál sem kalciummal tömik az embert, hanem szteroiddal(ami különböző mediátoranyagokat blokkol, mint az antihisztamin) és epinefrinnel.
2012. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A.Romanov ***** válasza:
Az rendben van, hogy egy anafilaktikus sokknál sokkal erősebb szerekre van szükség a tünetek csökkentésére, ám az idegrendszerre kifejtett pozitív hatása miatt az allergiás reakcióra bevett Calcium nem kontraindikált, sőt pozitív hatást fejt ki.
2012. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!