Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló elkezdése? ....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló elkezdése? . Segítség!

Figyelt kérdés

tavaly szedtem gyógyszert és abba hagytam most megint elkezdem szedni,az orvosom azt mondta h a menses első napján vegyek be gyógyszert és utána rá a 7.napra

ma volt a menstruációm első napja be is vettem egy szemet

akkor a következő szemet pénteken veszem be.

de amikor elfogy az a levél és nem 21szemet vettem be hanem csak 20-at az nem lesz baj? annyira belekeveredtem most és nem tudok ki igazodni rajta,amikor már rendszeresen szedem 21napig utána szünet egy hétig,onnantól már nincs baj,de az elkezdéssel mindig,a tájékoztató lapon minden van de ami nekem kéne az nincs(Volina)

valaki segítsen :) előre is köszi


2012. aug. 17. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztatód írja: Egy csomag 21 tablettát tartalmaz. Minden tabletta mellett nyomtatva megtalálható a hétnek az a napja, amikor be kell venni a tablettát. Ha például a szedést szerdán kezdi, kezdje a "Szerda" felirat melletti tablettával. Kövesse a csomagon lévő nyíl irányát, amíg mind a 21 tablettát beszedte.

Ezt követően 7 napig ne vegyen be tablettát.


Egyértelmű, 1nap elkezded szedni beszeded a 21 szemet, majd 7 nap szünet..... mint minden 21 szemes fogamzásgátlónál.......

2012. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felreertetted. Az elsot beveszed a menzesz 1. Napjan, majd utana folyamatosan szeded, amig el nem fogy a level, akkor tartasz 7 nap szunetet. Az elso tabi utan 7 nappal ad vedettseget a fog. gatlo, valoszinuleg ezt keverted ossze :) a betegtajekoztatoban is leirjak, hogy hogyan kell szedni :)
2012. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!